Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyitva hagytam a benzin...

Nyitva hagytam a benzin csapot a simsonon?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nyitva hagytam tegnap a benzin csapot a simsonomon.Ma megnéztem és tócsa volt a karburátor alatt.Ilyenkor mi a teendő?Mit szedjek ki vagy mit csináljak?Nem a tócsával hanem hogy egy napig nyitva volt a benzin csap.

#Simson #Simson S51 #benzincsap #simson s51 c #simson benzincsap #simson benzin csap
2013. aug. 18. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit, máskor zárd el a benzincsapot.
2013. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem folyt át sehova vagy ilyesmi?
2013. aug. 18. 13:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Csak nem zár a karbid úgy ahogy kellene, ennyi. Rúgj rá beindul és kimegy a világból is :)
2013. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel a karbec körül. Átereszteni nem szabad. Az elzáró csap csak egy biztonsági megoldás.
2013. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézd át a gépet, mert eresztenie még nyitott állásban sem szabad. Ha így lenne, menet közben is engedne.
2013. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Menet közben nem tud ereszteni, hiszen a dugattyú szívó hatást fejt ki a karbira.

Az úszó nem zár el, lehet egy kis piszok szorult alá ami megakadályozza a tömítést.

2013. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindig pár nap után még zárt csapnál is egy pici benzin van a karburátor alatt.A karburátor tömítése rosz.Már nem tudom hányadszorra veszek új tömítéseket,egyik se jó...
2013. aug. 18. 14:49
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor nem a tömítéssel van gond hanem azzal a felülettel amihez tömít. Gondolom sérült, karcos.

Azt meg, hogy tócsa állt alatta az okozza hogy a tűszelep nem zár tökéletesen. Ha ez nagyon zavar cseréld ki. De nem véletlenül van a gépkönyvben hogy zárd el a csapot ha leparkolsz valahol.

2013. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nyitva hagytam a benzin csapot a simsonon?"

Én azt aztán honnan tudjam?! Menj és nézd meg hogy nyitva van-e!

2013. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 zsuzsanna74 válasza:
Bocsi nagy az isten álatkertje.'''ha már cseréltél tömitő gyűrűt és mégis ereszt,zárt álapotban ellenörizd a csap álapotát.csere javasolt.
2013. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!