Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg ha nem akarom, hogy...

Tényleg ha nem akarom, hogy megállítsanak gyakran igazoltatni, akkor átlagos autó kell?

Figyelt kérdés

Haveroméknak van egy régi Corvettjük. Azt mondja akárhányszor mennek el vele autókázni, mindig megállítják őket.

Mástól azt hallottam, ha motorral van, tuti félreállítják, kocsival meg 5 év alatt 1x sem.

Azt mondták, ha nem akarom, hogy gyakran kiszedjenek a sorból 1 jó állapotban lévő átlag autó kell, mert ha nagy amerikai döggel mész, vagy 40 millás terepjáróban ülsz, tuti megállítanak.

Igaz ez?



2013. aug. 18. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Hmm... Lehet hogy így van, de nekem pont az ellenkezőjét bizonygatta vki. Mert ha sötétített bömös terepjáróval mész, nem mer megállítani a rődner, mert vagy maffiózó vagy, vagy gazdag bizniszmen sok befolyásos ismerőssel, egyszóval fél tőled, és nem akarja megütni a bokáját. Bezzeg a szutyok öreg szobafestőket a szakadt kombi Opel Kadettel azonnal kiveszik, és bátran szivatják.

Ami engem illet ez a verzió életszagúbb szerintem...

2013. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint nem a szobafestő a szutyok öreg, hanem az autója...
2013. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy igazad lenne az átlagos autóval: nekem olyan van: Focus kombi, 2005/05 havi, diesel, világoskék, gyári felnik gyári dísztárcsákkal, nulla módosítás, se fólia, se matricák, se nagy zene ÉS mégis gyakran kivesznek a sorból. Volt olyan, hogy 50 km-en (azaz másfél órán belül) 3 alkalommal, pedig nem is volt razzia, csak egy normál hétvége.
2013. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Nem tudom, min múlik. Nekem egy 6 éves kis autóm van, itt-ott horpadt. Különösebben nem panaszkodhatok. Heti 3-4-szer ülök kocsiban. Így két év alatt összesen kétszer állítottak le, ez viszont két héten belül volt az idén májusban.
2013. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 év alatt soha nem igazoltatott rendőr, pedig motorral járok.:) (Lehet az öreg TS-t nem szúrják ki... Pedig elég szép darab.)
2013. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blinty666 ***** válasza:
53%
Amíg édesanyám illetve édesapám kocsijaival járkáltam (évekig ) egyszer sem igazoltattak,soha nem állítottak meg .Időközben vettem egy olcsóbb ,de igen szemet gyönyörködtető sportkocsit ...na azóta a rendőrök is heti rendszerességgel gyönyörködtetik benne a szemüket . :S Sajnos ez van .
2013. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!