Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo V40 Kombimra szeretnék...

Énmegjuli kérdése:

Volvo V40 Kombimra szeretnék egy szép hangú, lehetőleg mély kipufogót. Nem tudom mi alapján keressek és válasszak. Ha valakinek van egy kis sütnivalója a dologról az segítene?

Figyelt kérdés

A kocsi ismertetői.

Volvo V40 Kombi.

Évjárat: 1997

Hengerűrtartalom: 1800ccm.

Üzemanyag: Benzin

Válaszotokat várom.

Előre is köszi.



2013. aug. 18. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Most komplett kipufogó rendszert akarsz, vagy csak egy sportdobot? Mert árban nem mindegy. Míg egy komplett rendszer akár több százezerbe is kerülhet, egy sportdob megvan 20-30 ezer ft-ból.
2013. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Rakj bele öthengeres Volvómotort, meg egy üres hátsódobot, lesz hangja azthiszem :D
2013. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

dinamit-dob.hu


Itt segítenek neked :)

2013. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak egy sima dob-ot vennék aminek jó hangja van neme gy komplett rendszert!! :D
2013. aug. 19. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok. Ha dobot akarsz csak, én ajánlom a Paragi dobokat. Öblös hangja van szinte mindnek, és minőségre is egész jók. Ráadásul kapsz hozzá műbizonylatot (ami kell ahhoz, hogy átmenjen a kocsi műszakin). Sajnos nem minden sportdobhoz jár műbizonylat.


Youtube-o írd be keresőbe, hogy Paragi dob, ki fog dobni sok találatot, és ott meg tudod hallgatni, milyen hangjuk van különböző autókon.

2013. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Főleg az első válaszadónak!!! :D
2013. aug. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!