Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Polo III 1.9 SDI-t...

Volkswagen Polo III 1.9 SDI-t vennék. Ki mit gondol?

Figyelt kérdés
Külföldről hoznák be minimális rozsdával (kerékjárati ívek, alváz), hátsó ablaktörlő és első ablakemelő motorok nélkül, kicsit sérült szélvédővel. Ki mennyit adna az autóért, mennyit kell majd ráköltenem így első tippre, és menynire megbízható az autó normális, nem versenyautós, belétkitaposós használat mellett?

2013. aug. 20. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
megbízható autó és turbógondok sincsenek. nem erős, de ez a legkevesebb. azért hagyták abba a gyártását mert sok volt az emisszió és rontotta a statisztikát. és alig fogyaszt, max 5l.
2013. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erős, de első saját autónak van szánva, eddig egy kettes Golfot hajtottam, az sem egy erőgép, ez meg azért újabb, erősebb, dinamikusabb nála (2000es évjáratról van szó). A motor miatt nagyon szimpatizálok vele, a VW-nek erről az SDI motorjáról jókat hallottam, azthiszem, ez van a Fabiákban is (vagy hasonló) és ott bevált.
2013. aug. 20. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:

én még várnék egy kicsit és gyűjtenék pénzt.

ha dízel akkor PSA mororok vagy "Ős" TDI ebben a sorrendben.

2013. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Caddy-t hajtottam 1.9SDI-vel. Tényleg nem egy erőgép, de lehet vele normálisan közlekedni és szinte termeli a gázolajat menet közben.

Mivel egyszerű, mint a faék, kb a világból kivisz. Mennyit kell rákölteni? Nézesd meg egy karosszériással, fényezővel és autószerelővel. Ők mondanak árat, te pofátlanul alkudj és öröm bódottááá.

2013. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, kicsinyt még várok vele. Utolsó, laza vagy, mint a rigalánc :D
2013. aug. 25. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!