Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lenne érdemes letennem...

Hogyan lenne érdemes letennem az A jogsit?

Figyelt kérdés

Ha A1 -et rakom le B-re akkor az milyen költségekkel és miket kell letennem és körülbelül mennyi idő? és aztán az A többi részét? Vagy rögtön az A korlátlant?

A1-en azért gondolkodok kezdésnek mivel kezdésnek 125 ccm motort szeretnék, de később nagyobb motort szeretnék vezetni. Holnap megkérdezem autós suliba mivel ma

ünnep miatt nincsben senki, de hátha ti tudnátok valamit addig előre mondani



2013. aug. 20. 14:58
 1/7 anonim válasza:
Az hogy hogyan éri meg az attol is függ hogy hány éves vagy
2013. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

motort felejtsd el

autót vegyél, ne motort

motort csak azok vesznek akik felajánlják a szerveiket másoknak - tehát a donorok

2013. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mert például én húsz vagyok. Van B -s jogsim. Ha jövőre leteszem az A2-t akkor 22 éves koromba letehetem a nagy A-t és mivel 2 évnél nem lesz régebbi az A2-es jogsim így 1 Kölömbözeti vizsgával meg lesz a nagy A , és így ugyananyiba kerül mintha egyböl nagy A-ra tenném! Igaz hogy kétszer kell vizsgázni városibol (kreszböl csak 1*)

De ha 1ből nagy A-ra akarod letenni akkor 24(!) éves korodig kell várnod

Elég bonyolult de remélem segít ;)

2013. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
80%

15:14

Autót meg azok akik öszeakarnak préselődni a kaszniba hogy 1 tűzoltó vágja ki őket

Bocs az off-ért

2013. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
21 múltam
2013. aug. 20. 15:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, és sokat segített köszi :D
2013. aug. 20. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
21 múltál,szerintem akkor inkább egy A2-t tegyél le,bár tény,hogy míg az A1 B-vel megvan 30.000-ból,addig az A2 több mint a kétszerese ennek az összegnek,viszont akkor könnyebb a motorválasztás(én 125-öst nem vennék,de ez személyes vélemény),és azért a 35 kw-os motorokból nagyon sok van,és pld.túrázásra azok már bőven megfelelnek.Viszont ha ez a 2 év alatt meg tetszik az élmény,akkor továbbléphetsz korlátlan A-ra.Sok sikert!
2013. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!