Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet ez a VW Golf?

Mennyit érhet ez a VW Golf?

Figyelt kérdés

Volkswagen Golf 2.0 TDI DSG Highline

2013-as évjárat, márciusi! 11500 km-t futott! Magyarországon újonnan vásárolt, hitel és teher mentes. Összes kulccsal, minden papírjával. Teljesen leinformálható.


6 fokozatú DSG automata váltó. Orix fehér gyöngyház fényezés. 18"-os Durban típusú alufelnik.


A felszereltsége a szériafelszereltségen túl:

- Teljes Vienna bőrkárpitozás.

- Elektromosan állítható, memóriás vezetőülés. Gerinctámasszal.

- Adaptív lengéscsillapító szabályozás, ECO üzemmóddal.

- Távirányítós, programozható állófűtés.

- Bi-Xenon fényszóró, LED-es nappali fény. Adaptív kanyarfénnyel, dinamikus fényszórómagasság állítással és fényszórómosóval, hazakísérő fény.

- Elektromosan behajtható tükrök. Jobb oldali parkoló állással.

- Automatikusan sötétedő tükrök.

- Esőérzékelős ablaktörlők és fűthető szélvédő mosó fúvókák.

- Automata klíma.

- Kulcs nélküli indítás, nyitás és zárás.

- Multikormány.

- Multi kijelző.

- Hátsó oldallégzsákok.

- Elektromos panoráma üveg tolótető.

- Parkolást segítő rendszer. Elöl/hátul parkolóradar. Tolatókamera.

- Próaktív utasvédelmi rendszer.

- Discover Pro navigációs rendszer. Érintőképernyős, DVD lejátszós, 8 hangszórós, beépített SSD merevlemez, USB csatlakozó. Teljes Európa térkép.

- Saját áramforrású, emelésérzékelős riasztórendszer belsőtér védelemmel.

- Sávváltásra figyelmeztető rendszer kormányzás korrekcióval.

- Vészfékfunkciós, távolságtartó tempómat.


Gyakorlatilag a rendelhető összes extra benne van, 1-2 apróságot kivéve.

Van hozzá egy garnitúra vadonatúj téli gumi garnitúra. Michelin Alpin A4 225/45R17 gumikkal és gyári VW alufelnikkel.


A kocsi teljesen makulátlan mondhatni szalon állapotban van. Új ára 11,5 millió volt + a téli garnitúra 500 ezer. Családi okok miatt eladó.


Mennyiért lehetne ezt meghirdetni? A kocsi el is szeretném adni nem csak árulgatni. Nyilván a lehető legkevesebb veszteség mellet. Mi lehet az a reális összeg amit kifizetnének érte?



2013. aug. 20. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

7-8 millió forint. De így is necces, hogy találsz olyan hülyét, aki ennyit adna egy használt középkategóriás kocsiért. A téli gumi szett sem fog soha fél milliót érni, még ha ennyiért is sózták rád.

Csak egy kis összehasonlítás:

Citroen DS4 2.0HDi automata full-full: 9.900.000 HUF

Lexus Ct200 Hybrid Mark Levinsob Top: 11.875.000 HUF

Mercedes-Benz B220CDI Sport: 11.300.000 HUF


S ezek mind jobban felszerelt, valódi luxusautók, a Golfot nem is ezekkel, hanem a Renault Clióval, Opel Astrával, Toyota Aurisszal kéne összehasonlítanunk, nevetésges ez a vételi ár.

2013. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Családi okok.. Azért eléggé el lehetsz te eresztve anyagilag ha 12 millióért veszel Golfot. Nem tudom akinek ennyi zséje van autóra, annak miféle gondjai lehetnek. De irigylem a problémáidat.


De az biztos h teljesen mást jelentenek neked mind a gondok, mind a családi okok, ebben biztos vagyok.

2013. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az új árának 80%-ért elkezdheted hirdetni. Előbb utóbb csak lesz rá vevő. Ha nagyon sürgős, akkor valamivel olcsóbban hirdesd!


Amúgy ha az Opel Astra szóba került, nekem egy nagyon hasonló felszereltségű Astrám van. A főbb eltérés talán csak az hogy 17"-os kerekek vannak rajta, nincs állófűtésem, a navigáció nem érintőképernyős és nincs merevlemeze meg usb. És nincs sávváltásra figyelmeztető rendszerem. A többi nagyjából stimmel.

Az autóm már 8 éves, de akkoriban 8 millióba került. Már ezért az árért is sokan furcsán néztek rám, hogy ennyit adtam egy Astráért és még csak nem is valami böhöm nagy bálna BMW vagy Audi.

Mindenesetre én nagyon szeretem ezt az autót még mindig. Nagyon kényelmes, nagyon praktikus és ezzel a felszereltséggel még így 8 év után is megállja a helyét.

Kicsit viccesnek tartom, mikor a hasznaltauto.hu-n hirdetnek olyan Astrákat, amik kicsit jobban felszereltek, de fele annyi cucc nincs benn, mint az enyémben. És hirdetik olyan címszóval, hogy "full extrás" meg hasonlók...

2013. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!