Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha Elkezdem a B jogosítványt...

Ha Elkezdem a B jogosítványt Október 1. -je elött akkor nem érintenek a változások?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ugye a megnövelt óraszámot ugye nem kell levezetni ha Október 1.-je leött beiratkozom de a vizsgákat csak decemberben tudnám befejezni
2013. aug. 20. 18:07
 1/7 Sinead ***** válasza:
Milyen megnövelt óraszám? 30 óra alatt kell 580 kilométert teljesíteni. Eddig is 30 óra volt. 1 óra alatt kell 20 kilométert teljesíteni ezzel a változtatással, ami nem nagy cucc. 20km/h sebességgel 1 óra, ha mehetsz 50-el akkor már fél óra sincs.
2013. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor nem kell többet fizetni??
2013. aug. 20. 18:51
 3/7 Sinead ***** válasza:
Valószínű hogy lesz benne valami lehúzás, ezt nem tudom, de jogtalan ha emelnek az áron.
2013. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kötelező km., amit most vezetnek be nem fog beleférni a 30 órába.

Én épp most vagyok a forgalmi vizsga előtt és tegnap beszéltem erről az oktatómmal.

Ő mondta, hogy ezt az 560 km-t 40 órába lehet majd megcsinálni kb. 30 órába semmiképp nem fér majd bele...

A kérdésre a válaszolva szerintem necces, hogy le kell vezetni akkor az 560 km-t. Hiába Iratkozol már be elsején...

Eleve ott van előtte a KRESZ. Az minimum 2 hét. 15.-től pedig él az új jogszabály...

2013. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#1: Rutinpályán te nem fogsz levezetni 20 km-t egy óra alatt soha az első órákon.
2013. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sinead ***** válasza:
Nem is kötelező már rutinpályázni. Ha netán mégis el kell tölteni rá 2 órát, a többi 28 órán bőven behozható a lemaradás.
2013. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el az oktató nem fog rögtön forgalomba vinni, de még két óra után sem.
2013. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!