Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 307 Break kombi...

Peugeot 307 Break kombi autómnál (2006-os benzines) ingadozik az alapjárat. Valakinél volt már hasonló probléma?

Figyelt kérdés
Ha elindulok vele kb.85-90 fokos víznél kezdi el, le nem áll csak ingadozik. Egy ismerős autószerelő megnézte az Ő véleménye alapján ez generátor hiba.
2013. aug. 21. 10:34
 1/2 anonim válasza:

Helló. Nekem is ilyen! 1.4 16V 2006-os 307-es.

olyan 700-1100 között ingadozik nincs olyan hogy egy helyen megállna.

Sőt olyat is csinál az enyém hidegebb motonál hogy elakarok indulni elkezd rángatni. próbáltam ilyenkor azt hogy benyomtam a kuplungot és kicsit felakartam pörgetni hogy ne rángasson és ekkor nem felpörgött hanem elkezdett lefulladni, és várnom kellett pár percet mire abba hagyta hogy eltudjak indulni. Sajnos tanácsot nem tudok adni mer eddig nekem se tudtak. Peugeot szervízbe meg nem is viszem mer azok az injektoroktól a gyertyákig mindent kicserélnének több százezerér. Nem egyszer húztak már le:) első 20.000 km-es szervíznél 50ezer ft-ot hagytam ott nekik hogy basszák meg.:)

2013. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Oisztrosz válasza:
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a probléma megoldódott az autóknál? Én is ilyenekkel küzdök. Alapjáraton ingadozik, ilyenkor kiírja az olajnyomást. Kiírja az Antipollotion-t és a Catalitys Converter-t. Ilyenkor elkezd rángatni és nem akar menni. Előre is köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!