Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a F. A. GY...

Mi a véleményetek a F. A. GY marcaliban készülő simson tirisztorról és a német tirisztorrol amit a simson.hu-n lehet venni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 15:38
 1/1 sanyi1967 válasza:
Kétszer vásároltam mind a kétszer szar volt, amit először vettem azzal semmit nem csinált a másodikkal már legalább alapjáraton elindult a motor de ahogy gázt adtam egyből lefulladt. Nem értem hogy hogy lehet ilyen szar termékekre forgalomba hozatali engedélyt kiadni, vagy itt már csak minden arról szól hogy hogy lehet lehúzni az embert mert persze vissza cserélni sehol sem akarják mert ahhoz vidd el szerelőhöz és írasd alá és bélyegeztesd le vele a garancia jegyet. De kérdem én hogy ha valaki megvásárol egy terméket(jelen esetben a F.A.GY. tirisztort) mondjuk 2500 ft.-ért majd elszállítja vagy rosszabbik esetben elszállíttatja a motort a szerelőhöz mert persze a motor nem jó és ott óradíjnak kifizet mondjuk 8000-ret a szerelésért és berakja a szerelő azt a tirisztort amit a kuncsaft előtte meg vett és mégsem jó akkor ezt a költséget ki fogja kifizetni? Szerintem nem kellene annyira hülyének nézni az embereket hogy 5 szálat ne tudnának átdugni a régi tirisztorról az újra. ja és a tetején lévő kis csavart is állíthatod akárhova akkor sem lesz jó.
2021. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!