Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez nagyon gáz?

Commandor17 kérdése:

Szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Az hogy az összes barátom 250 cm3-as motorokkal járnak én meg mindig egy simsonal s 51-el.Szerintetek megérné letteni nagyobb motorra?

2013. aug. 21. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
hát ha van rá pénzed akkor azt kérdezem, hogy mire vártál eddig?
2013. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azon gondolkodtam hogy nem lenne pénz kidobás?meg azon hogy még elég nemem az 50cm3-as simson és nem birom eldönteni
2013. aug. 21. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom hogyan lehet az elég valakinek, nekem már az első úton kevésnek bizonyult az ereje.
2013. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 650 es BMW mocim van. Most cseréltem le 250 cm3 - ről.
2013. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és 20 éves Lány.
2013. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 - gratulálok! :) Én is most alakulok 250-ről 750-re, de a 750-es is 40 éves, szóval nem kell aggódnia Anyukámnak a túl sok lóerő miatt. :P


De hogy ontopic is legyek: ha csapatban akarsz velük motorozni, akkor igen, megéri. Ha szeretnél valaha is a Simsonnál nagyobb géppel motorozni, akkor szintén.


Ha csak arra kell, hogy a szomszéd településig járkálj, akkor felesleges. Ha nincs kereted nagyobbra (bár egy MZ üzemeltetése csak a kétévente esedékes műszakival, teljesítményadóval meg a fogyasztástöbblettel növi túl a Simsonét tulajdonképpen), akkor felesleges egyenlőre elkezdeni. 250-esen, forgalomban már illik a normális sisak mellé kesztyűt is felvenni. No meg a kockás rövidgatya-tangapapucs kombó helyett is kellene valami jobb védőfelszerelés. Na nem full versenyruha, de legalább valami szélzáró nadrág és egy bakancs.


Végeredményben neked kell dönteni - én szeretek motorozni, úgyhogy rábeszélnélek.

2013. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és 27 éves fiú. :P
2013. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy szükséged van-e egy nagyobb motorra... Kit érdekel, hogy "gáz-e"? Ha Te elvagy vele és arra, amire használod, elég, szerintem felesleges lecserélni. De ha hiányzik az erő, zavar, hogy csak egy simsonod van, bármi miatt erősen elégedetlen vagy vele és van pénzed jogsira, felszerelésre, új motorra, akkor nosza. Ha csak kicsit zavar és minden pénzedet bele kéne ölnöd, sőt mások pénzét is, miközben fontosabb dolgokra kéne... Akkor rossz ötlet. Te tudod, milyenek a körülményeid és a prioritásaid...
2013. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most raktam le A2-ből azért hogy 20 és fél évesen menjek korlátlanra elsőnek úgy voltam vele hogy ez felesleges pénzkidobás volt de amikor a simson s50 után ráültem a tanuló motorra ami gpz500-volt hát hogy mondjam azóta a simson édes kevés már nem boldogít annyira sőt egyáltalán nem már az adrenalint sem viszi fel nálam :D.Na röviden megérte most tervezek egy zzr 400-at csak kéne egy kis money :D
2013. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem! sőt, motoros találkozón jobban megnéznek egy felújított s51-t mint egy kawa ninja-t
2013. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!