Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem néznének hülyének?

Nem néznének hülyének?

Figyelt kérdés
Nem néznének hülyének, ha egy 1976-os Cadillac Eldorado-val járkálnék egy kisebb Hajdú- Bihar megyei városban? A napokban készülök megvásárolni a nevezett autót, régóta szeretnék egy ilyet és most jelezte az egyik autókereskedő cég, hogy sikerült szerezniük egyet. Egy 7988 ccm benzin motor hajtja, 283 Le-vel. Egyébként ez már luxusadó alá esik? Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 22. 14:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem, csak szeretnének azon a kúton dolgozni, ahol te tankolsz, vagy keresik majd látcsővel, hogy hol törhetett fel olaj a földből. Azzal gondolom te is tisztában vagy, hogy egy ilyen autót nem fogsz tudni sokáig minden hétköznap használni, mert nem kifejezetten üzembiztos, hobbiautónak meg elmegy.
2013. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Fogyasztás nem gond, apa veszi nekem és ő fogja tankolni is :) Londonból lábán hozták (Londonig pedig hajóval az USA-ból), már a magyarországi forgalomba helyezést intézi a kereskedő akitől vesszük. Kiváló műszaki állapotban van, mondhatni hogy gyári állapot. Apa BMW-t akart nekem, de jobban tetszik az Eldorado így ezt kértem tőle inkább. Alig várom már hogy hozhassuk elfelé.
2013. aug. 22. 15:06
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
járjál inkább trollibuszon, az való a trolloknak.
2013. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
mint írtam hajdú-bihari kissebb városban lakom. itt nincs se troli se egyébb helyi tömegközlekedés, csak távolsági autóbusz. egyébként nem vagyok a tömegközlekedés híve
2013. aug. 22. 15:26
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Hát pedig amennyiből apci képzeletbeli autót vesz, már simán lehetne venni egy Ikarust és annak valószínűleg kevesebb is lenne a fenntartása és legalább olyan menő a diszkóban (nem csak 3, de 51 csajt vihetsz el vele), de te tudod.
2013. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
No és? Majd apu vesz neked trolit, meg drótot hozzá. :-p
2013. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
látom beindult a prosztóhumor. ha az ember feltesz egy kérdést, értelmes választ vár rá. ha pedig nem tudtok értelmesen válaszolni, akkor nem szóltok bele és meghagyjátok a lehetőséget annak aki valóban komoly választ kíván írni, szerintem ez így lenne helyes!
2013. aug. 22. 15:35
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem néznek hülyének, csak mindenhol megbámulják majd, lámpánál, kúton, gumisnál.. beszélgetnek majd veled az emberek, fotózgatják majd.

Érdemes LPG rendszert tetetni bele, és sokat spórolhatsz majd az üzemanyagon.

Melyik város egyébként?

2013. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem értelek, mit vártál? Azt, hogy leírjuk, hogy egy tizen-huszon éves kisfiút nem néznének hülyének egy 8 literes Cadillacben Hajdúnánáson vagy Püspökladányban? Ennek a válasznak sincs több értelme, mint a kérdésnek. Aki akar, az vegyen ilyen autót (vagy vetessen magának a szülőkkel), de ha úgyis a szíved csücske az Eldorado, akkor gondolom nem itt kérdezgetsz.
2013. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
azért kérdezgetek itt, mivel nem rég költöztünk át Nagyváradról Hajdúszoboszlóra, és még nincsenek itt barátaim akiket kérdezzek. Apámnak otthol Nagyváradon van a cége, de mivel felvettek az orvosira, így átköltöztünk magyarországra. Egyedüli gyerek vagyok, apa egyedül nevel mivel anyukám 3 éves koromban meghalt.
2013. aug. 22. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!