Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek elsőre sikerült a...

Nektek elsőre sikerült a jogosítványotok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 15:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 10


Úgy, hogy egyetlen kérdést sem tettek fel, mert állítólag rosszul lélegeztettem a babát. Úgy, hogy tulajdonképpen intubáltam is volna neki ha kell, csak ezt ő nem tudta :D Csak akkor úgy meglepődtem, hogy szóhoz sem jutottam.


Meg is kerestük a mentős kollégát a buli után, mert ott nem akartam balhét, elnézést kért és megmondta, hogy nagyon sajnálja, de nekik kvótájuk van, hogy hány embert kell elkaszálni egy nap. És ránézésre én alkalmas voltam...


De üsse kő, jött is egy fél év múlva a mi kórházunkba a fiatalember továbbképzésből vizsgázni. Nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, hogy amíg a többieknek 10 perc volt a vizsga neki 50 :) Csak mi átengedtük a végén, mert nem voltunk genyák.

2013. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem, kresz elsőre sikerült, elsősegély is, forgalomból buktam 1.-re, csütörtökön megyek másodszor
2013. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#11


Az úgy konkrét:DD én bementem, megkérdezték h fejsérültet hogy fektetünk, mondom megemelt fejjel. Köszönjük elmehet.:D kaptam kártyát oszt már mehettem is gyakorlatra

2013. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt a vizsgám, hogy a kamion elütött egy biciklist és duzzadt a bokája, én meg mondtam hogy valószínűleg eltört és rögzíteni kell, erre mondta a vizsgabiztos hogy az csak zúzódik és nem szabad hozzányúlni, utána meg még megnézte a pólómat és megdícsérte és megvolt a vizsgám.
2013. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!