Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Suzuki...

Mi a véleményetek a Suzuki Ignis-röl? Unokatesómnak az van és elég jónak tűnik. Szerintetek megér? Sokat fogyaszt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 19:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egy Ignisen spoiler? Nem vagyok Suzuki ellenes, de ezen most jót röhögtem! :D

Hát az árát ugyan megéri, de ez attól függ neked milyen használatra kell? Szerintem a sportos műszerfala baromi ocsmány, de hát ízlések és pofonok...

2013. aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha teheted akkor inkább autót vegyél,ne faroslemezt kerékkel.
2013. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Thomech ***** válasza:
De én nem a sufni tuningos spoilerre gondoltam hanem ezek gyáriak amiket lehetett kérni az autókereskedésben és igen eléggé sokat dob a kocsin! Az meg szerintem ne is dumáljon akinek kocsija sincs vagy egy 10 éves kocsija van! :)
2013. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem minden utcai kocsin megmosolyogtató egy spoiler. Na jó, mondjuk a Seat Cordoba-nak a spoilere éppenséggel tetszik. :D Egyébként mindenki azt tesz fel a kocsijára amit akar. Dísznek eléggé drága mulatság, főleg ha valamelyik barom irigységéből még le is töri... A légterelési funkcióját meg nem igazán látja el + még a fogyasztást is megnöveli a fölös légellenállás miatt. Nekem nem kéne, de hát kinek a pap kinek a gumicukor. :D
2013. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. aug. 26. 11:26
 16/17 Matyili válasza:
Először is hagyjad azt a hülye embert aki azt mondja,hogy ezért a pénzért autót kapsz meg virágtartónak jó lesz meg 60 lóerő itt látszik hogy hülye mint a segg! legkisebb 1.3-is 90 paci megy mint állat! de ha tolod neki valamit valamiért, eszik is! de ez igy van rendjén! futómű kemény rallis de szerintem semmi baj nincs vele széles nyomtáv fekszi a utat és magas, nagyobb mélyebb kátyú ellen kiváló! váltójárol nem tudok mit mondani mert jól működik! kaszni semmivel se rosszabb mint a mostani Franci fröcsentett műanyag karosszériás autók! Ignis legalább fém! és nem rohad mint a Német autók! olaj cserén kivül semmit nem kell cserélni megbizható! de csak közép kategóriás autó! vehetsz felsöt is, de gatyesz rá megy az tuti! egy uj német diesel autóba porlasztó csucs csere 400 ezer! én közép utat kerestem és meg találtam! ez a te döntésed mit veszel! 2005 Ignis tulajdonos 4 éve hajtom minden nap munkába járás stb!
2014. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm oktat vele és nagyon szereti bírja a kiképzést mármint a Suzuki. Kilométeróra állás meghaladta az 500000km-t.Ne hallgass az olyanokra akik azt mondják

hogy "papírból van".Semmivel nem rosszabbak a gyűrődési zónái mint egy Peugeot-nak.Szerintem megéri bár nem tudom hogy most kb. mennyi az ára.Fogyaszása tűrhető.

2016. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!