Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic. Jó autó?

Honda Civic. Jó autó?

Figyelt kérdés

Valki ismertetné velem a 6.-ik generációs ferdehátú Honda Civic-et?

Egyáltalán megéri-e ilyen autót?

Megbízható a motorja? a futóműve?

Alkatrészeket olcsón lehet hozzá venni?

kb. milyen a fogyasztása?

Bírja a magyar "utakat"?



2013. aug. 26. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Megbízható japán gépezet, ismerősömnek van, fogyasztása 5-6 liter között mozog.
2013. aug. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, megbízható, kényelmes és strapabíró, de az alkatrészek nagyon drágák, bontva is. Nem fog alattad szétkopni, tönkremenni, de a hazai viszonyok jobban megviselik mint külföldön. Én ennek ellenére strapabíróbb autót választanék.
2013. aug. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább TDI-t :)!!
2013. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megbízható nagyon, kérdés mára mennyi maradt megbecsült állapotban. Nekem volt egy 1.4-es 90lovas. Használtan vettem 8évesen, ~100e km-vel. 7 év alatt beletekertem majd 200e.-t, 15éves korában adtam el majd 300ezerrel gond nélkül. Olaj, olajszűrő,levegőszűrő, gyertyacsere a szervíz ajánlata szerint és soha semmi gond nem volt a motorral. A futómű nagyon feszes, fogja az utat, stabil autó nagyon. Szilentek kb 150e.-t bírnak, utána már kopogni kezd, cserélni kell. Ami szokásos hiba az a kipufogó rozsdásodás, ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni.. foltozgatni, majd csere :) Fogyasztása nekem 6-6,5l között volt.
2013. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!