Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Renault megane om...

Van egy Renault megane om beálltam vele a garázsba kitakarítani de a mikor ki akartam állni márt nem indult el?

Figyelt kérdés

Van egy Renault megane om beálltam vele a garázsba kitakarítani de a mikor ki akartam állni márt nem indult el!

nem alszik el a visszajelző fény se gyújtás után egyet sem fordul a motor halk mi lehet a baja ?


2013. aug. 27. 07:04
 1/10 Dörmögő ***** válasza:
46%
Mérj rá az aksira. Legalább 12.5 voltot mutatnia kell a multiméternek.
2013. aug. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fel van töltve max ra az aksi
2013. aug. 27. 07:18
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Önindító hiba is lehet. Ha indítózáskor kis kattanást hallasz a motortérből, akkor az önindító tekercse behúz, az jó. Ha nem hallasz ilyet, akkor vagy az a rossz, vagy csak nem jut el a feszültség oda, mérd ki. Ha ott mindne rendben, akkor maga az önindító lehet rossz. Zárd össze egy csavarhúzóval az önindító 2 vezetékét, de legyen ám üresben az autó! Ha felpörög az önindító motorja, akkor az jó, máshol van a hiba.
2013. aug. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dörmögő ***** válasza:
Lehet szénkefe probléma is az önindítóval.
2013. aug. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A Megane I-es (Az infrás távirányítós) immobilisere 5 perc után letilt leállítás után!

Megoldás: a távirányítóval zárd be majd nyisd ki az ajtókat és be fog indulni!

2013. aug. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
megane 1 es de nem távirányítós 1996 -os
2013. aug. 27. 07:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor tévedtem, bár van a családban egy '97-es az távirányítós.


Az önindító egyáltalán nem forgatja meg a motort?

Motort mostál? Mert a trafók se szeretik a vizet...

2013. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem mostam motort semmit csak belűről ki porszívóztam és akartam ki állni de semmi nem fodrul a motor egyet se gyújtás után fordítom tovább a kulcsot és semmi csönd
2013. aug. 27. 07:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt hasonló, egy időben rendszeresen, de most valahogy elhagyta. Egy jól irányzott ütés az önindítóra megoldja, de ne túl erősen.
2013. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
remélem nekem is megoldja a problémát mert most meg se nyikkan
2013. aug. 27. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!