Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Romet kadet-ban a főtengelyt...

Romet kadet-ban a főtengelyt ki-be húzogatni tudom a motorban?

Figyelt kérdés
Kaptamm egy romet-et ma megpróbáltam beindítani be is indult fűstölt mint az állat.leszedtem a gyújtás oldali deknit .A lendkereket megnéztem meghúzogattam fel le nem csapágyas e örültem mert szépen benne van viszont oda vissza tehát befele és kifele tudom húzni az egész főtengelyt kb 1cm-t(nem a lendkerék mozog)szerontetek?

2013. aug. 28. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Főtengely csapágy vagy szimering kuka!
2013. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fura dolgot tapasztaltál ,mert bizonyos szintig semmi köze az oldalmozgás a csápágyassághoz ,mert a un. sonka a forgattyúsházban ki, be , max :1mm-ert ha tud fizikailag mozdulni, még akkor is ha tök csapágyas. Esetleg lehet hogy a lendkereket mozgatod a főtengelyen,annyira fel lehet tágulva??
2014. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!