Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy Suzuki Swift-et állat...

Ha egy Suzuki Swift-et állat módjára hajtja az ember, akkor sem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés

Sok helyen látom,hogy írják,hogy nem kellett benne x-idő óta semmit cserélni..azt is bírná a kis 1.3-ams motorja ha őrült módjára vezetné valaki?


Ilyenre gondolok..pl..:



[link]



2013. aug. 29. 18:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve egy másik motor mennyibe kerülne bele?
2013. aug. 29. 18:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az állat módjára való hajtást egy autó sem bírja márkától függetlenül.
2013. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De, természetsen a sok kátyúzástól meg padkázástól szétmehet a felni és a futómű, a túlpörgetés előbb utóbb pedig minden motort megöl. Ez persze minden autóra vonatkozik. De akinek nem telik, csak egy Swiftre mégis miét hajtaná úgy, mint egy állat? Vegyél GTi-t, azt legalább élvezet széthajtani.
2013. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem úgy gondoltam hogy egyfolytában,padlógáz-satufék..

Hanem néha-néha...

2013. aug. 29. 18:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért, melyik kocsi bírná ezt huzamosabb ideig, márkától függetlenül? Amúgy meg mit értesz őrült módjára való vezetés alatt?
2013. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát hogy gyorsan dinamikusan vezetni..ezt értem .:)
2013. aug. 29. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki dinamikusan vezet, még nem fog szétesni a kocsi. Egyébként meg a Suzukik legjobb pontjára tapintottál rá, a motorjuk már-már legendásan jó konstrukció. Az 1.3-as 16 szelepes, 85LE-s motorjaik a 2000-es évek elejéről ráadásul jól is viszik a könnyű kasztnit, szóval azzal lehet dinamikusan közlekedni.
2013. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én amiket látok Suzukikat, mind garázsban áll és lekímélt állapotban van. Mi már 6 éve hajtunk egy 94-es Swiftet, meg is látszik rajta, tök jó állapotban hoztuk ki, most meg a motor háztető meggörbült, a szélvédő berepedve, az alja szét van rohadva és egyre gyakrabban romlik el. De amit a legjobban utálok az a rendszeres deffektek. Mondjuk az ehhez az állapothoz eljutást elősegítette, hogy tanyán élünk, föld út vezet be a házhoz ami nem túl jó és a környék útjai sem a legjobbak, van ahol a 2-es alapjáratot nem bírja tartani az ember, mert még 20 km/h-nál is kopog az alja a sok kátyú miatt. Ráadásul én most kaptam jogsit és hát elismerem, hogy én még jobban koptatom az alkatrészeit. Eddig kuplungot, generátort és szénkeféket kellett cserélni benne. Am. téll. jó a motorja, de azért ne feledkezzünk meg arról sem, hogy én már olvastam olyat az újságban, hogy Szeged egyik körútján váratlanul felgyulladt egy Swift motorja. Persze ez nyilván egy eset a millióból, de azért nem árt oda figyelni rá, azért nem egy örök életű motor az sem. :)
2013. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A dinamikus vezetés nem egyenlő az "őrült módjára való" hajtással...
2013. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha jampizni akarsz akkor ne swifted legyen hanem valami sportosabb! azt sem értem miért akarnak 1.4-es autókat chipelni. adják el és azért a százezerért inkább pluszként vegyenek egy erősebb kocsit.
2013. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!