Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Rieju rs2...

Mi a véleményetek a Rieju rs2 matrix 50-es sport motorról?

Figyelt kérdés
Most tervezek beszerezni, egy ilyen motort, ezért kíváncsi lennék felhaszálói véleményre azaz mennyire szerelhető, mennyi gond van vele, kényelem, sebesség stb. Válaszokat előre is köszönöm.

2013. aug. 29. 22:19
 1/2 anonim válasza:
Két évig használtam ilyet és imádtam, nagyobbra váltásnál is ennek a 125-ös modelljét választottam. Nagyon kényelmes, nagyon jól néz ki(szerintem). Jó választás!
2013. szept. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Úgy hiszem elkéstem vele, de ha valaki RS2-t vásárol akkor számoljon azzal hogy Műanyag(idom) könnyen törik szóval óvatosan kell vele bánni csavarok meghúzásánál, és minél kevesebbszer szétszedni mivel nagyon rossz minőségű anyagból készültek.. Gond nálam ott van hogy nehezen találok hozzá alkatrészt. Lehet érdemes egy motorhibásat beszerezni mellé alkatrésznek :)

Sebesség... Nálam 6-ba nincs kajak, nem tartja a 85-90-et 7-8 ezres fordulaton, ezért inkább döcögök 80al ha nem fúj erősen a szél :DD Testsúlyom is közrejátszik, mert nem 50vagyok vaságyastól hanem 2x annyi, illetve 180cm magas.

Kényelmesnek pedig kényelmes, szóval mindent egybevetve ajánlom kezdőmotornak. De olyat érdemes venni aminek tudod hogy semmi baja, elkell vinni megvizsgáltatni még ha +10-20ezer forint is. :)

Én úgy jártam hogy nem nézettem át, és első teleszkóp teljesen el volt kopva.. Előző tulaj szépen letisztította mielőtt elvittem, másnap már folyt az olaj. :)

2014. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!