Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi S3 vagy Seat Leon 4x4?

Audi S3 vagy Seat Leon 4x4?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy erős és összkerekes legyen.

Az Audi állandó, a Seat Haldex-es összkerék hajtású.


Férfi vagyok, így a Seat szerintem férfiasabb, viszont az Audi meg élvezetesebb. Nem tudom, a Haldex mennyire tudja ugyanazt az élményt nyújtani, mintha állandó összkerekes lenne.

A Seat-ból is ki lehet hozni 210LE-t, ha az lenne a válasz, hogy az Audi erősebb. (224Le)


Fogyasztásban nagy küldönbség nem hiszem hogy van, de ilyen autóknál ez nem is lényeg.


Kérdés, hogy szerintetek melyiket, és miért?


Az első generációsakat néztem, szal 1,5-2 Milla van rászánva!



2013. aug. 29. 22:25
 1/8 anonim válasza:
Én az Audit választanám,azért német márka,mégis csak megbízhatóbb.Nekünk egyszer volt Seat-unk (Alhambra),nem volt kifejezetten rossz,de azzal volt a legtöbb baj,eddigiek közül.
2013. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Miértnem autót veszel ennyi pénzért???
2013. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez a Seat szinte egy az egyben VW!


2.: Miért nem autót veszek? Mert 26 vagyok, és ráérek még autót venni, kicsit a perverz vágyaimat akarom kiélni egy kicsi, de erős, jól kezelhető autón!

Télen a Mátrában meg a Bükkben szórakozni, nyáron meg a városban sietősen szaladgálni vagy szintén a hegyi utakon kicsit tekeregni nagyobb tempóval, de stabil úttartással!

2013. aug. 29. 23:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Focus RS


Próbáld ki milyen is első keréken 305le.

2013. aug. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

305Le első keréken milyen?? Felesleges! Ezeknek sok értelmét nem látom, persze biztos nagyon élvezetesen gyorsul, de gyorsulgatni a hülye gyerekek szoktak!

Nem is értem, miért nem összkerekesre csinálják azt is, szerintem úgy sokkal élvezetesebb lenne!

2013. aug. 30. 09:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Seatba is van gyárilag 225LE-s a CupraR am a Seatot vedd mindenképpen .
2013. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De az nem összkerekes tudtommal....


Illetve az Audi hajtásában talán jobban bízom, mint a Haldexben....


De pont ez irányú tapasztalatokat várnék.

2013. aug. 30. 14:43
 8/8 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de az áhított S3-asod is ugyanazt a Haldex rendszert használja mint a Seat, Golf, Octavia stb. csak azt írja rajta hogy Quattro, ettől meg néhányan lefossák a bokájukat.

Tudtommal csak a nagyobb tesókban van Torsen, és most nézem első generációs:)) azokban tuti Haldex van!!!

Egyébként is meg ha nem versenyezni akarsz, mi bajod a Haldex-szel? 3 éve nyűvök egyet, kutyabaja.

summa summarum, igyis úgyis Haldex-ed lesz hacsak nem veszel "autót" ahogy fennebb írták...

Peace!

2013. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!