Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan javítják meg az ilyen...

Hogyan javítják meg az ilyen sérüléseket az alumínium felnin?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 31. 19:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyszer találtam valami videót a netten, csak sajnos nem mentettem le. Valami anyagot (paszta szerűséget) tett arra a részre ahol ilyen sérülés volt a felnin. Amikor az megkötött azt lecsiszolta a felni eredeti alakjára , reszelővel és csiszolópapírral.... Valaki tudja hogy ez milyen anyag? Tud valaki videót mutatni?
2013. aug. 31. 19:50
 2/6 Dörmögő ***** válasza:
100%
Amiről beszélsz az valószínűleg kétkomponensű fémragasztó.
2013. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keresd meg a Felniklinikát,ők erre szakosodtak!Köbányán van a cég,profik,nekem sok felnimet rendbetették,pedig kezdő motoros koromban elég felnigyilkos voltam.
2013. szept. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még vagy 7-8 éve vettem egy kétkomponensű aluminium ragasztót,nagyon elégedett voltam vele,bár felnit nem ragasztottam vele,mert nem mertem.Permatex(talán USA?)ragasztó volt,kifejezetten aluminiumhoz,és kétkomponensű.

Annak idején a Meteor értékesítette,de ott meg tulaj.váltás volt,tehát nem biztos,hogy még a termékpalettájukon van.

Javaslom,felnishez vidd el,ő garanciát vállal az életedért!

2013. szept. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális javítás esetén, ezt felhegesztik, csiszolják és polírozzák, vagy festik.
2013. szept. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2013. szept. 1. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!