Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy szoktál alkudni, -ha...

Hogy szoktál alkudni, -ha kereskédben vagy, máshogy alkudozol-?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 12:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
technikák érdekelnének... :D
2009. nov. 1. 12:47
 2/14 A kérdező kommentje:
jah gépkocsiról van szó.
2009. nov. 1. 12:47
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

#egy pro fegyver

#nyitás elött, vagy zárás után menj


viccet félretéve: nagyon alacsonyról indulj, miközben nézed az autót, folyton fikázd: a színe olyan, hmmm.... undorító...., a kerekei nem jók...., a klíma felesleges, stb... még ha nem is zavar téged hogy van kíma, akkor is kritizáld, meg ilyenek

2009. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

hm, ez nekem nembiztos hogy menne...

de úgyse egyedül megyek... :D

2009. nov. 1. 14:02
 5/14 anonim ***** válasza:
harapj citromba, aztán savanyú képpel mond neki :D de figyi, lemész egy haverodhoz, ő a kereskedő, te a evő és neki fikázod a kocsit. a kereskedésben meg felváltva szidjátok.
2009. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
höhö ez jóóóó. :D:P
2009. nov. 1. 16:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Keress hibát, bármi kis esztétikai hibát találsz említsd meg neki: " ez meg mi?!".

Sokalld a megtett km-t.

A színébe nem nagyon tudsz belekötni mert az a te dolgod hogy neked nem tetszik.

2009. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
elsütheted hogy úgyis vissza lett tekerve a kilométeróra... mert ez 95%-ban igaz..sajnos
2009. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mennyit engedsz a feléből?:D
2009. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja én is csak ezt tudom ajánlani.Nézd jól át és ha találsz hibát abba köss bele mindegy hogy mi XD Mondhatod azt is hogy gazdasági váltság van vagy hogy ezt olcsóbban is láttam már kevesebb Km rel.Ha már a belseje nem teljesen tiszta abba is beleköthetsz szóval bármibe.Én is így vettem autót és majdnem 100.000 ft ot alkudtam XD.
2009. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!