Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kocsiból a váltósat jobban...

Ha kocsiból a váltósat jobban szeretem motorban is jobban szeretném? :D Robogónál mennyivel jobb egy supermoto?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 16:40
 1/10 dirtboy ***** válasza:
attól függ mire használnád valamint hogy milyen robogó és milyen szupermotórol van szó.
2013. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Többet városban, nrg power 50 és egy senda, vagy sx 50-re gondoltam
2013. szept. 1. 17:17
 3/10 dirtboy ***** válasza:

ja hogy mind a kettő kis köbcentis.

én váltó párti vagyok,de a szerint érdemes dönteni a kettő variáció közül hogy akarsz e élmény motorozni vagy csak arra használnád hogy elugorj a boltba stb tehát hogy motorozni használnád e vagy csak A pontból B be eljutni.

az utóbbira bőven jó a robogó és tudsz legalább pakolni az ülés alá.

2013. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem boltba járni használom, ez az első motorom akkor még nem gondolkodtam váltósban, de lehet hogy szeretnék egyet.Kocsiban sokkal jobban szeretek váltósat vezetni, az legalább élvezetesebb, így van ez motoroknál is? :D
2013. szept. 1. 19:22
 5/10 dirtboy ***** válasza:

bizony hogy így,meg gázra sem ugranak úgy robogók.

nekem egy kis testű mocim volt de 200ccm,4ütem,5sebesség megvolt.

már az elejétől nagyon nyomatékos volt húzott végig egyenletesen,gázra egyből ugrott.

mikor kipróbáltam egy 50es robogót majd elestem a kanyarban mert lassítottam kicsit döntöttem aztán kanyar felénél gyorsítani akartam,ez volt a terv.

na igen ám de a fostalicska robogó nem nagyon akart reagálni a gázadásra hiába húztam,nagy volt a késés.

én rühellem a robogókat,nem motorozni valók azok csak elugrani a boltba.

szóval akkor inkább a váltós mocit vedd.

2013. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2013. szept. 1. 19:40
 7/10 anonim ***** válasza:

dirtboy, 200-ast hasonlítasz 50-es robogóhoz, ez nem túl fair. Mondjuk nem értem miért estél el, ha nem gyorsul, de tartja a sebességet (vagy akár lassulhat is) még nem ok bukásra.


Kérdező: városba robogó praktikusságát egy motor sem tudja felülmúlni. Nagy pakolhatóság, kis kanyarodási ív, alacsony súlypont, nem kell váltogatni minden lámpánál.


Hagyományos motorok élvezetesebbek tudnak lenni, de csak amikor szabadon tudsz menni. Nagy forgalomban és folyamatos megállás mellett csak macera a váltogatás.


Még egy fontos dolog; 50-es váltós motorokon nagyon sokat kell váltani. Kb 15-20 km/h amit egy sebességben maradnak.


Én egy 250-es nagytestű robogóval járok. Ezek nagyon kényelmesek minden szempontból.

2013. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dirtboy ***** válasza:

nem estem,ki írt ilyet hogy elestem?

én tuti nem


egyébként azért mert ahogy döntöttem a mocit közben már gyorsulnia kellet volna ahhoz hogy stabil maradjak megdőlve.

el nem estem,csak meg lepetésnek ért,nem számítottam rá.


oké hogy 50es vs 200ast írtam de írhattam volna akár simsont is váltósnak,az is van itthon azzal is mentem és az is sokkal jobban reagál a gázadásra.

egy robogó meg nagyon sokat késik.

2013. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
van egy simsonom, de azzal nem szeretek városba menni, lehet hogy azért meg semmi index meg féklámpa, de a váltója is szar szerintem, főleg hogy 1-be jó ha elmegy 10ig...
2013. szept. 2. 16:08
 10/10 A kérdező kommentje:
de azért egy simsont ne hasonlítsunk egy sm.-hez...
2013. szept. 2. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!