Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket érdemes venni?

Melyiket érdemes venni?

Figyelt kérdés
Suzuki Swift, Renault Clio, Opel Corsa. 2000-es körüli évjáratokat nézek 1,2-es (suzukiból 1,3-as) motorral. Fogyasztás, strapabíróság, javítás szempontjából melyikkel érdemesebb foglalkozni?

2013. szept. 1. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Csak is kizárólag suzuki. Semmi másban ne gondolkodj. A többi nem is autó.
2013. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi pénzed van. 300 ezerért 2000-es körüli évjáratból a Swift a legjobb választás, de 5-600 ezerből inkább a Clio vagy a Corsa.

Fogyasztása talán a Suzukinak a legjobb (de max pár decivel), javítani pedig mindhármat könnyű, bár a franciáknak vannak néha fura megoldásaik, amik javításnál útban lehetnek. De ez megszokható.

Strapabíróság: nos, ez nem márkafüggő, hanem az előző tulaj felelőssége. Ha rendben volt tartva, mindhárom jó választás lehet.

2013. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Csak a suzukit veheted meg a többi egy nagy szar a suziki meg kiráyl
2013. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Csak a opelt veheted meg a többi egy nagy szar a opel meg kiráyl
2013. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

A kicsi régi csapott hátú suzuki stift az autó? A többi meg mehet vhová?? Ennél nagyobb marhaságot sem hallottam még! Grat a szerzőnek! Kedves kérdező AUTÓT vegyél, amiben van anyag. A stift-ben nincs!! Gyenge mint a reggeli harmat, (szerkezetileg) ezt a stift tulajok is belátják! Menni lehet vele, csak nem szabad összetörni, mert akkor annyi! Az autónak is, meg annak is aki benne ül!

Az Opelt vedd szerintem. De én ajánlanám neked a kicsit nagyobb F Astrát 1.4-es benzinesben, eljársz vele 6, 6.5 literrel, és a szervizelése ugyanannyi mint a stiftnek. (ezt autószerelő mondta nekem) És legalább AUTÓ van alattad!!! A stift kis kategóriás kocsi, az Astra pedig közép alsó, tehát egy kategóriával nagyobb, amit menetkomfortban, kényelemben, is észre fogysz venni. Viszont a pénztárcád nem fogja. Talán minimálisan, viszont biztonságot kapsz cserébe, és kényelmet.

Üdv.

2013. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Látom sokan nem látják a szavaim közt az iróniát.

Sebaj, nem lehet mindig felpontozni a válaszaimat.


Első voltam.

2013. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Swift, vagy Corsa. Megbízhatóbbak és jóval olcsóbb hozzájuk az alkatrész, mint a Clióhoz. Swiftből az 1.3 16V (2002-2003) Corsából pedig az 1.2-1.4 motoros változatot ajánlanám.
2013. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!