Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alufelnit mivel célszerű...

Alufelnit mivel célszerű lefesteni?

Figyelt kérdés
Van egy szett alufelnim, amin érik a gumicsere. Ezt valószínűleg télen ejtem meg. A felni eléggé le van rúgva. Egyet görgőztetni kell, mindegyik le van padkázva, karcosak(nem én voltam, így vettem őket). Szeretném lefesteni feketére őket. Mivel lenne célszerű lefújni? Vagy vigyem inkább fényezőhöz?
2013. szept. 1. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
porfesteni szokták ami mindennel együtt 26 ezerből kijön kb 4db 16"-os felninél
2013. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez 13-as. De gondolom a padkanyomokat nekem kell kijavítani.
2013. szept. 1. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
ha 13"-os akkor lehet hogy valamivel olcsóbb de ez fényezőtől is függ,mert ugye mindenhol más az ár..kijavítanak rajta mindent
2013. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a vasfelnimet sima, ócsó, benzines trináttal fújtam le, két rétegben, és már harmadik büdöspesti telet járom velük végig, nem rozsdásodnak. Szerintem kár is erre többet költeni. Csak az a baj, hogy kva lassan szárad meg ez a szar. 24h van ráírva, de meleg nyáron is két hetet nyugodtan számolhatsz rá. De végülis... karácsonykor lefújod, nyárigumi szezonra már biztos jó lesz. :)
2013. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez ilyen alufelni, vagy könnyűfém. Mindenképp feketére akarom, és szépen. A téli acélfelniket már elintéztem, azok szép ezüstök, csak a könnyűfémeket kéne kicsinosítani.
2013. szept. 1. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!