Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kawasaki ER5, vagy Honda...

Kawasaki ER5, vagy Honda CB600F (Hornet)?

Figyelt kérdés
Halihó! Szeretnék motort vásárolni, de van egy dilemmám. Nagyon tetszenek a 600-as Hornetek, de annyi pénzből vehetnék sokkal újabb Kawa ER5-öt. Megéri 99-es vagy 2000-es évjáratú Hornetet venni? Vagy eléggé zsákba macska? Vagy ruházzak be helyette 2005-ös ER5-re? Vagy nagyon érezhető a különbség a teljesítményükban? Egyiket sem vezettem még. Nagyon köszönöm a válaszokat :)

2013. szept. 2. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat at er5-ot nem vennem, ez abszolut lightos kezdomotor , sem igazi ereje,sem kenyelmes ulespozicioja nincs . Mint minden 13-14 eves motor : a hornet is zsakbamacska ,ettol fuggetlenul en ezt valasztanam
2013. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 évig volt ER-5 öm ,és azt kell mondanom hogy k**va jó motor kezdőknek! Az előző hozzászóláshoz azt hozzátenném hogy 180 cm magas vagyok és soha nem volt kényelmetlen számomra! Keveset fogyaszt nagyon megbízható motor,és igénytelen olcsón szinte fillérekből fenntartható. DE! A Hornet egy teljesen más világ! Sokkal "komolyabb" motor! Jobb a futóműve,teljesítőképesebb stb---viszont nem is egy kategória a kettő. Nem lehet a két motort összehasonlítani! Viszont ha rám hallgatsz akkor minél fiatalabb motort vegyél kevés kilométerrel,azért mert hiába van gondos gazdája egy motornak,az idő vas foga az látszani fog rajta. Remélem tudtam segíteni.
2013. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!