Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek a fehér-narancssárga...

Ezek a fehér-narancssárga Skoda Roomsterek valóban traffipaxok, vagy matrica kamerák?

Figyelt kérdés
Egy kép: [link] Egy csomót látok, ez lenne az új közbeszerzés? Vagy csak matrica kamerák?

2013. szept. 3. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:

A képen látható járművek se nem kamerák, se nem traffipaxok, egyszerűen autók!

Hogy mivel lesznek felszerelve és mire fogják használni az majd kiderül! "A hídon akkor kelünk át, ha odaértünk!"


Szerintem nem a kuruc.info a mérvadó hírportál!

:D

2013. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a cikk az érdekes, hanem a kép. Sajnos máshol nem találtam róluk képet. Ezek nem sima autók, láthatod, hogy van a tetejükön valami kamera féle, és élőben is láttam már pár ilyen autót "mérés" közben. A kérdés csupán az, hogy mit mér és mit figyelnek belőle.
2013. szept. 3. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán elolvastad a cikket, akkor kicsi gond is van a szövegértéseddel: "emlegetik, venne, szeretné, sebességet mérnének,a rendőrség azt tervezi", stb...

Szóval az egész csak egy tervről szóló hírecske, a kép pedig illusztráció!

[link]

2013. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyelmeztető jelzéssel eddig csak az autópályások dolgoztak. De ne ezektől félj, hanem a civil kamerás autóktól!

:)

2013. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Harkonnen: A kép érdekel, nem pedig a cikk. Próbáld értelmezni a kérdésemet. A kép nem kitaláció, KMJ-XXX rendszámmal futnak ezek a skodák, kamera van rajtuk, és már nem egyet láttam belőle.
2013. szept. 3. 17:49
 6/9 A kérdező kommentje:
Na mind1 másik fórumon már megkaptam a választ mik ezek: "e-útdíjt" figyelik.
2013. szept. 3. 18:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek a csodálatos Skodák tetejükön a kamerával a július 1-vel bevezetett útdíj mobil ellenőrző egységei. Ahol még nincs telepített kamerás rendszer oda ezekkel gurulnak ki és vizslatják a 3,5 tonnánál nehezebb haszongépjárműveket.
2013. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 papo50 válasza:
Ezek egyszerű KPM-es kocsik, azt figyelik, hogy ki nem fizetett autópálya dijat, vagy teherautóknál az új most bevezetett útdíjat.
2013. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2013. szept. 4. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!