Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Suzuki SX4 ( 2007 )...

Egy Suzuki SX4 ( 2007 ) esetében 100e km . környékén ( tehát nagyszerviznél ) elég fékbetétet, féktárcsát, olajat, olajszűrőt, levegőszűrőt, gyertyákat cserélni, vezérműszíjat egyáltalán nem kell cserélni . Igaz ez?

Figyelt kérdés
Kb. mennyi lehet egy Suzuki Sx4 100 ezres nagyszervize , vezérműszíjjal , vagy anélkül ?
2013. szept. 4. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
száz-egynéhányezer a vezérléscsere. És kell vezérműszíjat is. Nem véletlenül nagyszerviz. Persze nem muszáj, csak fájdalmas lesz, ha elfárad és átugorja a fogat, netán elszakad.
2013. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kawa550 válasza:
Okos a kedves tanácsadó, komoly gyakorlata is lehet a témában. A kérdésben ott olvasható, hogy gyertyát is akar cserélni a tulaj, tehát benzines az autó, ami ez esetben azt jelenti, hogy élettartamra méretezett VEZÉRMŰLÁNC van az autóban nem szíj, de ha ezt sem tudod, akkor faxnak adsz tanácsot hülyegyerek?
2015. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én vagyok a hülyegyerek mikor KÉT ÉVES kérdés után válaszolsz. Jár a keksz! :D


olyan hogy élettartamra tervezett lánc nincs, mivel egy lánc eleve nem bír ki egy élettartamot, mindenképp cserés legkorábban 3-400 000 km után, ha már kötekedni akarsz! Én legalább adtam választ 2 év alatt. Szóval ez most nem talált, de jót nevettem!

2015. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!