Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Max Palermo robogó milyen,...

Papo50 kérdése:

A Max Palermo robogó milyen, érdemes gondolkodni rajta?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csak Mex Palermo robogókat ismerek.

Arról annyit mondanék, hogy inkább egy Keeway, vagy egy Motowell, ha már olcsó robogó kell.

2013. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de igazad van, elírtam a nevét. Mennyit érdemes adni értük?
2013. szept. 4. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Használtban gondolkodsz, ugye? Hát, mivel újonnan kicsit több, mint 200 ezer fölött van az áruk, így attól is függ, hogy milyen idős, mennyit használták, és hogy bántak vele. Én 100 ezernél semmiképp se adnék egy ilyen motorért többet, és ennyiért már patika legyen.


De továbbra is azt mondom, ennél még egy Keeway is jobb.

2013. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen használtról van beszélek. A Keeway mennyire strapabíró mert városi használatra kellene, és ezek két ütemü ugye? Max 100.000,-Ft-ért már jó lehet kapni?
2013. szept. 4. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor kezdjük elölről. Tehát 100 ezer ft-ot szánsz robogóra, főleg városi használatra, ugye?


A 2 üteműtől miért tartasz? Az igaz, hogy átlagosan 25-30 ezer km-ert bírnak ki hozzányúlás nélkül, szemben a 4 üteműek 45-50 ezer km-ével, de cserébe olcsóbb a javítása, és egyszerűbb is. Az is igaz, hogy a 2 ütemű robogók 3-3,5l körül esznek, míg a 4 üteműek beérik 2,5l-el.


Keeway-ből 100 ezer ft-ért már lehet találni jó állapotút. De ennyi pénzért akár Aprilia Scarabeo is kapható, ami eggyel magasabb minőségi szintet képvisel, és ha akarod, találni belőle 4 üteműt is. Ráadásul nagy kerekei vannak, így sokkal komfortosabb.

Ha akarod, még tudok ajánlani típusokat, de ahhoz tudni kellene, hogy 2 ütemű is jó, vagy csak 4 ütemű.

2013. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a gondom, hogy jelenleg van egy Aprilia Scarabeo injektoros robogóm, de nem tudom sokat használni, mert állandóan elromlik. Jelenleg is rossz van szikra, kap benzint, de nem indul, ez a hiba már háromszor előjött. Ezért írtózom tőle. Ezért gondoltam, hogy váltanék. Valkai a 2 van aki 4 üteműt dicséri. A javaslatodat és kollekció választékot szívesen elfogadnám, illetve azt is, hogy hol érdemes venni?
2013. szept. 4. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!