Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant vs. Suzuki?

Trabant vs. Suzuki?

Figyelt kérdés

Ha csak erre a 2-re lenne pénzed melyiket vennéd meg?


Egy trabit vagy egy 1.3-as Swiftet?



2013. szept. 7. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
2 ütem vagy 4 ütemű trabant? Nem mindegy... Habár úgyis mindenki a Suzukit írja :D
2013. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Természetesen a 2 üteműre gondoltam :)
2013. szept. 7. 21:05
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Én tuti, hogy a Trabit, mert az már retró számba megy és nem égő hanem már ritkaság.
2013. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Na ne... ez most tényleg komoly kérdés? Ha csak a 2 közül lehet választani utcai használatra, akkor a Swift. Ki az a hülye akinek egy 600ccm-es benzintemető kéne?! De hogy miért a Swift?

-Legalább lehet kapni többféle kivitelben (3-4-5ajtós változat).

-JÓVAL kevesebbet fogyaszt a 2x erősebb motor ellenére is.

-Lényegesen jobb az alkatrész ellátottsága, a Trabihoz már szinte semmit nem lehet kapni. Max bontóba.

-1 fokkal azért még is csak kényelmesebb.

- nem kell sz*rakodni a kormányváltóval. :D


Ha tuningról van szó, akkor viszont a Trabit választanám. Több fantáziát látok benne és jobban is lehet kókányolni. ;)De akkor az max kiállításra menne, utcai használatra semmi képen sem!

2013. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdés, hogy ÉN mit vennék ebből következik, hogy arra, amire én használnám. Nos akkor tehát trabit, mert max tuningolásra/hülyülésre lenne, amolyan 'vicc' kategóriaként. :)
2013. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
a Trabant és a Suzuki a saját korában és környezetében ugyanazt a kategóriá testesíti meg, de a Suzuki ennek megfelelően 30 évvel fejlettebb, szóval Suzuki, nem kérdés.
2013. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Természetesen Trabi.De csak akkor ha nincs lepukkant állapotban.
2013. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Most nem azért, de a kérdés, hogy "ha csak erre lenne pénzed", érdekes. Egy Trabant-ot kb 50 ezer ft-ért beszerzel, míg a Suzuki 200 alatt nemigen van, csak lelakottak.


De, ha már választani kell, akkor az a fontos, hogy mire kell. Napi szinten járni vele, vagy csak futkosni néha a faluban/városban, ha úgy adódik.

Mert napi szinten való használásra a Trabant-ok közül már kevés alkalmas (a 4t természetesen még igen, de az szerintem nem igazi Trabi), szóval oda a Suzuki a nyerő.

Ha arra kell, hogy kéznél legyen, mondjuk heti 1-2 alkalommal, illetve szerelgetni is akarsz, kikapcsolódásként, akkor a Trabant a te kocsid.


A végére én még azt írnám, hogy én egy Lada-t választanék. :)

2013. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez nem az a kérdés :D
2013. szept. 8. 13:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy ennyi pénzért. :)
2013. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!