Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vennétek meg? /Peugeo...

Kzs kérdése:

Melyiket vennétek meg? /Peugeot Partner Tepee, Renault Kangoo, Volkswagen Caddy, Citroen Berlingo, Opel Combo/

Figyelt kérdés
szeretném ha megindokolnátok a választ.
2013. szept. 7. 23:55
 1/6 Nincki ***** válasza:
0%
Nemrég vettünk egy partnert, kicsit gyengécske, de ez még csak haggyán, nagyon gagyi megoldások vannak benne és az egész olyan mű... Renault, Citroen ugyan az, és a szervízben azt mondták, hogy hamar tönkre is mennek ezek. Én a német autógyártás gyöngyszemeire szavaznék VW vagy Opel. Kicsit az Opel felé húz a szívem, de csak mert van egy személybe :P
2013. szept. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ó hogy a macska rúgja meg... most látom csak: a Fiat Doblo-t kihagytam. Na mindegy.

Szóval a Fiat Doblo-ra is vonatkozik a kérdésem.

-------------

@ Nincki


Köszi szépen a választ! Meglepett amit írtál (hogy ne lennének strapabíróak).

Nyilván mindenki (viszonylag) igénytelen, strapabíró autót akar venni, és amiket felsoroltam, mind olyan gyönyörű (főleg a partner tepee tetszik nagyon).

De ezek szerint "nem mind arany, ami fénylik"...


Ha megkérnélek, megtennéd hogy kifejted bővebben, mire értetted azt hogy kicsit gyengécske, meg hogy gagyi megoldások vannak benne és hogy olyan mű ?

Számítana a véleményed.


Szóval tedd meg, kérlek!

2013. szept. 8. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt Citroen Berlingo 1.6 HDI. 1 évesen került hozzánk, vagy 10 ezer km-el. 2év alatt ment további 150 ezret gond nélkül. Aztán már jelentkezett egy két hiba, de összességében nagyon jó autó volt. Strapabíró és 150-nel is simán megy. Szerintem az új szériásokkal nincs gond. Csak 100ezer km alattit vegyél. Egyébként a Partner ugyanaz. De a többi is jó autó, csak nézd meg mit veszel. Legyen megkímélt.
2013. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :)
2013. szept. 14. 08:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a 2 német autó mert azok jók az Opel es a VW közül a Vw a jobb én ezek közül valasztanek
2014. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 wolfyka001 válasza:
50%
Személyszerint a fiat ducatot javasolnám, német csodákkal inkább nem próbálkoznék, esetleg egy Iveco Daily
2014. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!