Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Levéltetvek ürülékének eltávol...

Levéltetvek ürülékének eltávolítása a szélvédőről?

Figyelt kérdés

A szélvédő tisztának látszik,de ha esik egy kis eső,akkor homályos az üveg,olyan mintha párás lenne.Már mostam ablak tisztítóval is,dörgöltem is de nem sok a javulás?

Fa alatt parkoltam és hát megtörtént többször is a nyár folyamán,lemostam megszáradt nem is volt gond mostanáig,a párás időnek köszönhetően megjelent a probléma.



#szélvédő #levéltetűürülék
2013. szept. 8. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem inkább fenyőgyanta az? A tetű piszkot le kellett volna tudja oldani egy sima ablaktisztító is.
2013. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem fenyőgyanta az biztos,a diófa alatt parkoltam a kocsit.
2013. szept. 8. 10:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Hagyományos tisztítószereket felejtsd el. Az nem hozza le(tapasztalat)

De mondjuk szilikon eltávolítóval, és hasonlókkal próbálkozhatsz. Én(igaz más felületről) benzines ronggyal csüszköltem le. Mosószeres szivacs hatástalan volt...

2013. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A mosószeres szivacson ,meg az alkoholos üvegtisztítón már túl vagyok rajta,már a nitro higgítón kezdek gondolkodni,vagy valami benzénen.
2013. szept. 8. 13:10
 5/9 anonim ***** válasza:
A nitro elég agresszív. Először mondjuk etanollal próbálkozz. De vigyázz hogy a szélvédő gumijára, széléhez ne folyjon semmi benzinféle.
2013. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Etanol,vagy etil-alkohol-megnézem mi tartalmaz ilyen alkoholt?Gondolom a metil alkoholhoz nem lehet hozzáférni a piások miatt! :-D

Ez az etil valószínűleg a boltban kapható alkohol lesz!

2013. szept. 8. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Azzal kezd amit egyszerű beszerezni és olcsó :)

(benzin, bioetanol. Kúton úgyis jársz gondolom, megtöltesz egy flakont is aztán jó lesz mosni)

2013. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Aceton?

Mert az üzemanyag benzin az zsíros foltot hagy az üvegen szerintem!

2013. szept. 9. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Acetont kerüld. Szép fehér foltot hagy a műanyag felületeken és sok festéken is.
2013. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!