Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motort válasszam?

Melyik motort válasszam?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy leteszem az A2-es jogsit. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek melyik motort lenne érdemesebb megvenni, főleg pénz szempontjából. Az első egy honda cbr125. Emellett a kis fogyasztás, megbízhatóság szól, valamint az, hogy sokkal olcsóbb (3-400.000-ért kapnék már használtan), mint a vetélytársa amit még kinéztem.


A másik egy kawasaki ninja 250r, ezzel csak az a probléma, hogy iszonyat drága (700.000 ft alatt nem találok használtan se), esetleg az elődje egy ZXR250-es, csak ugye azok minimum 20 évesek... Kérdéses az állapotuk, stb, viszont olyat már kapnék 400.000ért is, bőven.


Mit gondoltok, melyik lenne gazdaságosabb vétel? Főleg városban használnám, úgyhogy aki azt mondja kezdőként bőven jó lesz nekem a cbr igaza van, de lehet később váltanék, és akkor már jó, hogy nem kell, hisz a 250-es motor alapból többet tud teljesítményben, mint a cbr... amire sokan panaszkodnak, hogy nagyon gyenge.



2013. szept. 8. 17:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lévén, hogy egy önhibából elkövetett motorbaleset során eltörtem a bokám a közelmúltban, egyideig bizony a garázsban fog állni a motor kihasználatlanul, eszem ágában sincs eladni, remélem nem fogja totálkárosra pihenni magát a garázsban :D biztos jót tenne neki egy kis gurulás, de az most nem jön össze.
2013. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Áh... Mondom, szerintem azért itt tényleg évekről kell beszélni, hogy egy alkatrész is megérezze. De a helyedben csak a hang miatt is lejárnék a garázsba, hogy kicsit felpörgessem. :D
2013. szept. 14. 12:16
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy pár napja ajánlották, hogy ZXR250 helyett inkább ZXR400-at nézzek, mert hogy az még hasonló árkategóriában mozog, és hogy mennyivel jobb... (a cbr 125-ről szinte teljesen lemondtam, 185 centi vagyok, tegnap melléálltam, és rájöttem, hogy ez baromi röhejes lenne..)
2013. szept. 14. 12:41
 14/15 anonim ***** válasza:
A 400-ast én is inkáb támogatom! :) Keress olyat, ami belefér az A2-be, van egypár. És hajrá! :) De csak ésszel, fokozatosan! Olyannal ám nagyot lehet taknyolni...
2013. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az az állat, aki húzná neki brahiból (pláne nem városban, főleg amíg még új a dolog...). Van egy ismerősöm, aki városban is 120-szal küldi, annak tényleg nem látom értelmét. Vagyis van értelme, de nem tudom, feleslegesnek tartom kísérteni a sorsot.
2013. szept. 15. 03:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!