Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reggel nehezen indult a...

Reggel nehezen indult a kicsin pedig csak par fokkal volt hidegebb. mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Reggel csak porgette a motort es nem akart elindulni csak nehezen. Amikor elindult utana olyan volt a fust mintha kb 3 hete nem lett elinditva.leallutottam a motort de utana siman elindult. Napokba irtam egy kerdest a kocsimmal kapcsolatba, hogy zugo hangot ad mikor elindul. A kocsim egy mitsubishi colt1.3 benzines 95os evjarat.
2013. szept. 9. 05:33
 1/5 anonim ***** válasza:
És amikor melegebb volt, pár hete, akkor könnyen beindult?
2013. szept. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem megbántásként,de te nő vagy ?

-mert akkor nem használnák annyi szakkifejezést majd a válaszban ,

2013. szept. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az.

Amikor melegebb volt konnyebben indult, de akkoris nehezebben. Annyira nem volt veszes.kollegak azt mondtak hogy automata szivattyu lehet a gond.

2013. szept. 9. 08:04
 4/5 anonim ***** válasza:

"-mert akkor nem használnák annyi szakkifejezést majd a válaszban"


Én honnan tudod hogy ha pasi tudni fogja a szakkifejezések jelentését?

Talán kisgyerek korától te nevelted és tanítgattad?


Nem tudom miért ez a nagy negatívum a nők irányába! Ha épp ilyen nők vannak a környezetedben akkor nem kell általánosítani!


Nekem is van a környezetemben pár ingyenélő barna bőrű, hogy fogalmazzak diplomatikusan, mégsem rohadt c***nyozok le mindenkit.

Sőt, azért már mindenki ugrana.

2013. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha hidegebb időben egyre nehezebben indul, akkor az valóban lehet a szívató problémája, de sajnos a rosszabb eset is előfordulhat, hogy kompresszóvesztés van valamelyik vagy több hengerben. Erről kompresszióméréssel győzödhetsz meg legjobban. Saját magad pedig úgy, hogy ha beindítás után kék füst jön a kipufogóból. De árulkodó jel lehet a hangosabban, zörejesebben járó motor is, ilyenkor gyűrű vagy dugattyútörés lehet a háttérben, persze kék füsttel együtt. Ha kék füst nincs, motor ugyan úgy jár ahogy korábban, hangja szép, alapjárat egyenletes, akkor üzemanyag probléma, leginkább szívató. Nem javítható, cserélni kell. Ha tudsz szerezni másik egységet, akkor azal ki tudod próbálni, megszünt e a hiba. Lehet még a légtömegmérőben lévő hőfokérzékelő jeladó hibája is, de ezt ki kell mérni, tudni kell a jó ellenállás értékét.
2013. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!