Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan juthatnánk a törzskönyv...

Isztina75 kérdése:

Hogyan juthatnánk a törzskönyvhöz?

Figyelt kérdés
Az autónkat el vitte a bank,5 hónap után jött egy levél, vagy el hozzuk az autót egy időben az el hozatallal megkapjuk a törzskönyvet, vagy bontóba szállítják. El mentünk érte, de a törzskönyvet mai napig nem kaptuk meg. Naponta hívogattam a bankot, végül kiküldtek egy új szerződést (1000050-ért vettük abból 800000 ezret befizettünk) 1580000-at kértek. A párom nevén van az autó és az anyja unszolására alá is írta. Természetesen én semmit nem fizettem bele, mivel nem értettem egyet az új szerződéssel.4 hónap elteltével hívott egy behajtó cég új szerződést kínálva 1250000. El meséltem, hogy került vissza hozzánk a autó, mire lemondó hangsúllyal csak annyit mondott "ja? "és letette a telefont. Két év eltelt, nem kértek azóta semmit az autót se vitték el és a TK-t se kaptuk meg.
2013. szept. 9. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
ha még nincs kifizetve a kocsi, akkor törzskönyv sem lesz.
2013. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ketyeg az a végrehajtás, de csak majd akkor szólnak megint, ha már a házat is le akarják foglalni!

No és persze a törzskönyvet nem kapjátok meg, csak ha lezárták a szerződést, ahogy az első válaszoló is írta!


(Ha az igekötő az ige előtt áll, egybeírjuk: elvitte, elhozzuk, elmentünk, stb...)

2013. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!