Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Debrecenben ismer valaki...

Splashook kérdése:

Debrecenben ismer valaki olyat aki ért a simson s51 szereléséhez?

Figyelt kérdés
Főleg gyújtás beállítás lenne a fontos.

2013. szept. 10. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha simsonod van előbbutóbb neked kell megtanulnod hogy kell javítanod mert az életed odafizetheted a szerelőknek a csináltatásért.

Autószerelő műhelyekbe kérdezősködj az ott dolgozóktól. Ha ők nem is vállalják el biztos segítenek abban hogy mondjanak olyan embereket akik megcsinálják ezt neked emberi áron.

Én nem voltam nagy műszaki zseni de addig kérdezgettem fórumozgattam amíg valahogy megoldottam a problémát. -Szerintem még vidiket is találsz arról hogy kell gyújtást beállítani simsonon.

2013. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy akár felmehetnél valami Simsonos oldalra, biztosan le vna írva. Sőt, meg merném kockáztatni, hogy benne van a gyári kezelési útmutatóban is.
2013. szept. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen az a probléma, hogy mindent megpróbáltam már útmutató meg fórum is de csak nem akar beindulni a vas :/
2013. szept. 11. 08:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a gyújtás jól be van állítva (és kézzel megforgatva a lendkereket szépen működik a megszakító - ezt azért írom, mert nemrég láttam olyan motort, ahol a főtengely ütése miatt egyszerűen nem nyitott ki vagy folyamatosan nyitva volt), kap benzint is, akkor próbáld meg kisebbre venni a gyertyahézagot és úgy indítani.
2013. szept. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazából 12V-s tirisztoros gyújtás van benne viszont az istennek nem sikerül beállítani a gyújtást mert használtan kapott tirisztoron a poti el van csavarva és nem tudom mi az eredeti meg az alaplapot is be kéne állítani nekem viszont nincs strobim se, mérőórám ezért kéne valaki aki ért ehhez :/
2013. szept. 11. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!