Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Diesel autóra tényleg létezik...

Diesel autóra tényleg létezik ilyen kipufogó?

Figyelt kérdés

videók: http://www.youtube.com/watch?v=SK9wBiybLxk

http://www.youtube.com/watch?v=waMnCQaQ5YU


Én is egy 3 vagy 3,5-ös diesel bmw-n gondolkodok. Tényleg elérhető ilyen hang sportrendszerrel, vagy kamu?



2013. szept. 12. 13:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Olyan mint egy traktor.
2013. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem csíra. ha nem tetszik menj barbizni....
2013. szept. 12. 13:52
 3/25 Dörmögő ***** válasza:
91%
Jó hogy te csírázod le a másikat, és felteszel egy hülye kérdést, hogy létezik-e ilyen, és egyben meg is válaszolod magadnak a dolgot azzal hogy felteszed ide a videót ami bizonyítja hogy létezik.
2013. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
a videó nem bizonyítja hogy tényleg diesel bmw-kről van szó. címnek beírhat akármit :)
2013. szept. 12. 14:04
 5/25 A kérdező kommentje:
Fel írhatom én is a bmw-mről készült vidihez hogy m3... de attólmég csak 316i marad :)
2013. szept. 12. 14:05
 6/25 Dörmögő ***** válasza:
89%
Hát a második videóban tuti hogy diesel motor szól. És az elsőben is a kocsinak alapjáraton nagyon dieseles hangja van.
2013. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt miért lenne bárkinek kamu címet írni egy videómegosztóra ? Jobb lesz neki bármivel is ? Nem hiszem.

Az meg köztudott, hogy dízel autóknál is megoldható egy ilyen kipufogó, amitől ilyen hangja van csak macerásabb a dolog, ezáltal drágább is...

2013. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Attól még tényleg olyan mint egy traktor, nem kell ragozni :D

Csak a közvetlen befecskendezés miatt még 20x undorítóbb a szaguk.

2013. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Dörmögő ***** válasza:
78%
Ne azt szégyelld hogy magyar vagy. Inkább azon gondolkozz el hogy miért ilyen válaszokat kaptál. Olvasgass a közlekedés kategóriákban a válaszokat, és rájössz hogy normálisan szoktak válaszolni kivéve annak aki lecsírázza a másikat. Inkább mi szégyelljük hogy te is magyar vagy.
2013. szept. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én téged nem fikáztalak, és a többi válaszolót sem értem hogy miért csíráz le téged. Kicsit hülye helyzet.


Én az autót szóltam le egy picit, mert azért gondolj bele, egy ilyen presztízsű autó mögött nem hallatszik szépnek egy traktorhang.

2013. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!