Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autórádió. Vajon mi lehet a...

Autórádió. Vajon mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Vásároltam használtan egy Seat Ibiza gépjárműt, évj.:1997 amibe nem szól rendesen a rádió. Ez alatt azt értem, hogy a helyi adót a másik városból csak sisteregve fogja, a városközpontban, ahol van a rádió ott jól szól, de csak ez az 1 db csatorna,ezen kívül semmi mást nem fog be,pl.:Rádió 1, Neo fm stb... Mi lehet a probléma? A fejegység márkája: Pioneer, elég régi lehet,mivel kazettás fajta. 1 rádiót fog tökéletesen az pedig a 96.0 Kossuth rádió. Aki tudja mi lehet a probléma írjon!

2013. szept. 12. 16:29
1 2
 1/12 Sinead ***** válasza:
Rádió1 és a Neo Fm már nincs is amúgy. Attól, hogy kazettás, még nem biztos hogy régi. Szerintem az antenna kábelével lesz a gond.
2013. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy nincsen Rádió1 meg Neo fm? Mindig azt hallgatom itthon :D
2013. szept. 12. 16:43
 3/12 Sinead ***** válasza:
Neten lehet hogy azt hallgatod, de már nem sugározzák. A Rádió1 "helyett" van a MusicFM(89.5), a NeoFM "helyett" pedig a ClassFM(103.3)
2013. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aha,hát így nem egészen értelek, mert szüleim kocsijába mindig a rádió1 megy vagy a neo fm,tehát ott jó. Köszi a választ egyébként!
2013. szept. 12. 16:52
 5/12 Sinead ***** válasza:
Nem kizárt hogy működik, a wiki azt írja hogy pár településen még sugározzák őket. Amint írtam, az antennát nézd meg!
2013. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm! Azt le tudom csavarozni abban esetleg tudsz segíteni? Vagy vigyem valami szerelőhöz?
2013. szept. 12. 16:59
 7/12 Sinead ***** válasza:
Ha ki tudod szedni a helyéről a rádiót, akkor csak ki kell húzni az antennát. Lehet, hogy nem csatlakozik, vagy megtört valahol és ezért nem jó a vétel.
2013. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Okés,még annyi, hogy elég a fejegységet kivegyem, vagy az egész rádiót?
2013. szept. 12. 17:04
 9/12 Sinead ***** válasza:
[link] Gondolom valami hasonló van a tiédben is, fejegység = rádió. A képen a kenwood feliratú téglát kell kivenned.
2013. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen hasonló, rendben, megpróbálom,köszönöm a válaszaidat! :) Szép napot!
2013. szept. 12. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!