Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Yaris 2004-es, mi a...

Toyota Yaris 2004-es, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Eladó 2004/11-es évjáratú Toyota Yaris 140 ezer km-rel, benzines, 5 ajtós, 1000 köbcentis, manuális klímával.

1.120.000-ért adnák egy autókereskedésben. Ez már a lealkudott ár.

Megéri? Nem túl sok benne a km?


Amúgy egy kisautót szeretnék első autónak, nem mindennapos használatra, csak néha elmenni a Tescóba bevásárolni. (Kisvárosban élek, tehát nem a bp-i forgalomban vezetnék.)

165cm magas nő vagyok, és mindig is kisautót szerettem volna, csak nem ilyen időset, és nem ennyi km-rel.

1.200.000-ig mennék el, mert még úgyis rá kell költeni, biztosítás, átírás stb.


Mellesleg a Toyota Yaris ilyen évjáratban megbízható?

Továbbá első autónak milyet ajánlotok?


2013. szept. 13. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Az az ár egy kicsit sok érte kivéve ha kivételesen jó állapotban van.Az a km futás normális ami benne van.Ha csak tényleg keveset használnád és azt is csak városban akkor elég az az 1.0 motor is bele.Én egy milliónál többet nem adnék érte,de ez már nagyon a plafon lenne.Összességében amúgy megbízható kisautó ayaris.Kereskedőtől veszed remélem szervízkönyv van hozzá?
2013. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom a suzukival hogy állsz ennyiért egy 2007-2008-as évjáratú szwiftet is kaphatsz.

[link]

2013. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!