Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor adták oda először...

Mikor adták oda először nektek az autót, jogsi megszerzése után? Hogyan zajlott az ehhez kapcsolatos procedúra?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 21:56
1 2
 1/11 Dörmögő ***** válasza:
100%
Mikor megvettem a saját kocsimat.
2013. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja pontosan! Ahogyan Dörmögő is írta!
2013. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tanfolyam előtt sokat gyakoroltam apuval, plusz az oktatómat is ismerte. Jogsi megszerzése után párszor én vezettem még, amikor a családdal mentünk valahova és akkor látta szerintem, hogy jól megy. Utána odaadta, azóta is járok vele mindenfele, plusz családot is én "vezetem".
2013. szept. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Anyádtól vagy Apádtól vagy mégis kitől ?De egyébként annyi volt ,hogy megkértem hagy vezessek megengedték látták nincs probléma és kisebb utakra óda adták aztán egyre nagyobb utakra.Most ha elkérem csak tankolnom kell bele 2év telt el...
2013. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mikor már gyakorlati vizsgám felé közeledtem,szóltam apámnak,na,ha meglesz a jogsim viszem a kocsit.. :)

Aztán mikor meglett a sikeres vizsgám,és 4 nap múlva átvettem a jogosítványomat aznap felhívtam apámat: Kész vagyok,megyek a kocsiért. Jólvan,gyere. Estére elmentünk érte,odaadta,másnap reggel visszavittem a helyére. :)

Egy 21 éves Wartburg volt. Később még elkértem párszor,de aztán megvettem életem első "autóját" egy Trabant 601-et. :)

2013. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jogsi megszerzése után fél évvel sikerült szert tennem életem első kocsijára, azóta is azt hajtom. Szóval fél évig rápihentem a dologra. :)
2013. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Egyik volt osztálytársam 2-3 héttel a jogsija megszerzése után már a saját kocsiját vezette (igen, anyucinak apucinak volt pénze), majd egy kanyarban nekirepült egy fának, és rajta kívül az összes utas meghalt (4 haverja).
2013. szept. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ez most komoly? :O
2013. szept. 15. 16:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Én most szereztem meg a jogsit, de már egy éve van autóm. Fateromnak kellett egy ideiglenes autó, és megbeszéltük hogy veszünk egyet, az én nevemre iratja, és lassan kifizetem neki ahogy tudom, úgyis kelleni fog ha meglesz a papír.

Így is történt, vettünk egy '95-ös Mitsubishi Coltot. Néhányszor volt alkalmam vezetni már, és jobbat elképzelni sem tudnék tanulóautónak. Nagyon érzem az autót a kevés tapasztalatom ellenére is, és mindent tud amit tudnia kell egy első autónak. És számomra megnyugtató hogy a saját autómat vezetem, olcsóbb dolgokat sem kérek kölcsön ha nem muszáj, mert csak félnék hogy történik valami és én leszek kivégezve...

2013. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kispolákot kaptam! Jó volt, csak hol ment, hol nem ment. Apám arra számított, hogy majd szerelgetni fogom, de nem vagyok az a fajta.
2013. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!