Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó a Mercedes-Benz C...

Milyen autó a Mercedes-Benz C 180 Elegance/Classic?

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthon az autókban, de tervben van egy új autó. Szerintetek milyen? Gondoltunk még az Audi A4 TDI/AVANT-ra?

2013. szept. 14. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hátulra is akarsz embert ültetni, akkor ne a mercit vedd. kicsi a lábtér és szűk is maga az autó, ráadásul azonos felszereltséggel a merci milliókkal drágábblesz, ráadásul motor/lóerőbe is drágább(példának okáér benzines c180 150LE 9M, dízel a4 177LE 8,9M) Én mindenképp az audit venném, főleg 40 éves kor alatt, a merci öreges, kivéve az avantgarde felszereltségűt.
2013. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem kisebb mint egy hasonló korú BMW 3-as, vagy Audi A4-es. Sőt!

Nekem S204-esem van (204 kombi) és szerintem kényelmes autó. Ültem E46-os és E90-es hármasban is és szerintem midegyik passzentosabb. Egy Mondeo, vagy Superb persze nagyobb a prémiumtriónál, de azok nincsenek így kidolgozva és nem ilyen érzés vezetni őket.

A Merciknél a korrózióra kell figyelni (W204, W212 már nem rozsdásodik), de a W203 és a W211 még szeret. Ajtók alja, sárvédők széle, csomagtartó pereme.

Ettől függetlenül egy kitűnő autó, főleg ha olyat sikerül venned ami nem volt rommá törve és nincs a harmadára visszatekerve az órája :)

2013. szept. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre csak ennyit mondok :

[link]

2013. szept. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én pedig annyit mondok rá, hogy ez F10-es 3-as. Én E91-est próbáltam.

Mondhatsz amit akarsz, én tényleg S204-est vezetek és valóban kipróbáltam mindhárom autót, mielőtt a Merci mellett döntöttem és nem kisebb a másik két prémium autónál.

2013. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
audi,merci,bmw 3 közül akkor is az a4be van a legtöbb hely/lábtér hátul, ráadásul 3 közül ez a legolcsóbb is.
2013. szept. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!