Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sárvédőt hogyan tudnék kiszéle...

Sárvédőt hogyan tudnék kiszélesíteni az autómon?

Figyelt kérdés
kilenc colos felnikkel besúrol a kerék gödrös úton.a sárvéfő szegélye már vissza van kalapálva.

2013. szept. 15. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Írd be youtubba, hogy Fender rolling. Nézz meg pár videót.


Bocs, hogy nem linkelek telefonról nem tudok.

2013. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom, de a rolnizas rajtam nem segit, mar megtortent, amugy sarvedo rolnizo gepeket forgalmazok.
2013. szept. 16. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Jah értem, akkor kicsit nehezebb a dolog. Van olyan megoldás, hogy egy szélesítőívet raknak a kocsira. <- JDM fenderflare. Ez kb 5 centit szélesít. De ehez fúrni faragni kell.


Mondd már el milyen kocsid van. Porig ültetted, hogy beleér?

2013. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
golf 3 gti, porig ultetve, a faragas nem lesz gond, csak talaljak szelesito ivet
2013. szept. 17. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhw királyság a verda, de szerintem nem biztos, hogy illik hozzá a fender flare, mert az japó kocsikhoz van
2013. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyes golf sárvédő íveket gondoltam felhegeszteni.
2013. szept. 17. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen az is egy megoldás. Láttam már más autón is. Valószinüleg még jól is áll neki.
2013. szept. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!