Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudnék ilyet szerezni?

Honnan tudnék ilyet szerezni?

Figyelt kérdés

Egy kis lemez kellene egy autó ajtóból mondjuk vagy motorháztetőről, mindegy, ami különböző festékeket próbálhatok ki.

Hogyha bemegyek egy autóbontóba hogy ilyet szeretnék, akkor teljesen hülyének néznek vagy adnak? És ha adnak, akkor ingyen vagy fizetni kell egy darab lemezért?


2013. szept. 15. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros a kérdésed. Egy darab lemez kellene? Irány a MÉH telep. Aztán ha szerencséd van egy komplett autó ajtót is találhatsz, és ki is viheted kilóra.
2013. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha környékbeli vagy viheted az autómról leszerelt, enyhén horpadt motorháztetőt kilós áron: megmérjük, annyiszor 30 forint ahány kiló. A telepen kapnék érte 45-öt, de így nem kell a szállítással szerencsétlenkednem.
2013. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még valami: a legtöbb ilyen újrahasznosító telepről semmit sem hozhatsz ki hivatalosan - persze megpróbálhatod rávenni őket hogy adjanak, de manapság elég szigorúan ellenőrzik őket, szóval ne lepődj meg ha nem engedik.
2013. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kell egy egész :D

Csak egy kis lemez kellene amin kísérletezgethetek.

2013. szept. 15. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy kicsivel senki nem akar foglalkozni: ha tényleg csak két tenyérnyi kell, akkor kérj egy ismerőstől.


Például a legtöbb kereskedésekben a lemezt csak táblában árulják, tehát úgy kezdődik, hogy 2000*1000 mm-es tábla a minimum amit megvehetsz.


Pedig szívesen szabadultam volna a motorháztetőtől amin meglátszik az őzbak nyoma. :) Lemezem is van itthon, 1mm-es sima acéllemez, én is megvettem egy egész táblányit amikor kellett pár tenyérnyi.

2013. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!