Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hat voltos simsonomon ki...

Hat voltos simsonomon ki lehetne cserélni a hátsó lámpát ledesre? úgy értem, érdemes?

Figyelt kérdés
Simson.hu-ról idézve: "A LED-ekhez azonban mindenképp 12V-os elektromos rendszerre lesz szükség, valamint akkumulátor is kell. " Szóval akkor egyáltalán nem érdemes 6voltosra ledlámpa? Ne irjátok hogy cseréljem le a tekercseket, azok tökéletesek, gyáriak, nem akarom azokat lecserélni, csak mondom feldobnám egy ledes hátsólámpával:D

#Simson #led hátsólámpa
2013. szept. 15. 21:11
 1/6 Sinead ***** válasza:
Ha nincs 6 voltos led izzó akkor vagy veszel bele akkut és bekötöd rendesen, vagy jársz a sima izzószálassal és marad egy kazal pénzed tankolni.
2013. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az akksi meg azért kell, hogy legyen ami pufferel, mert az egyenirányított világítótekercsről járatva nagyon zavaró módon villogna!
2013. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de engem az akkumulátor nem zavar, azt irták, hogy 12v-os áramkörre lenne szükség, de nekem a simsonom 6 voltos, így gondolom nem lenne elegendo arammennyiseg meghajtani a ledsort, nem?!
2013. szept. 16. 13:01
 4/6 anonim válasza:
De honan lehet szerni 6 voltos ledes izzót mert én nem találtam. Egyébként meg nem kell hozzá aksi mert igaz az hogy villigna de azt szabad szemmel nem lehetne megmondani mert másodpercenként 50 et villiog.
2013. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig hidd el, hogy nem kicsit zavaróan villog!


A LED, pedig már 1,5 V-tal is működik. Építs magadnak lámpát, nem nagy dolog.

2013. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg lehet ugy is csinálni, hogy ne villogjon:)

[link]

2013. szept. 16. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!