Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mai nap felhívtak egy audi...

Princo1310 kérdése:

Mai nap felhívtak egy audi cégtől hogy részletre vennék meg a kocsimat ami egy régebbi 100-as Audi a6-os kasztnival. Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Felhívott egy ember bemutatkozott normálisan beszélt 250.000 hirdetem a kocsimat 2.8-as benzin és ő azt monta adjam oda neki részletre 100.000 kifizet elörre és havonta küld 50.000 és 350.000-re fogok kijönni törzskártya nállam marad és kölcsönadási papírt írunk meg minden. De én már modntam neki hogy jó multkorán hogy nem hiszem hogy bele megyek de még hivogat nemtudom miért lenne neki fontos 2.8 benzin de azt mondta hogy neki direkt ilyen kell emrt ő is a főnökétől pénzt csikarna ki és ezt is a főnöke venném meg neki valami ilyesmit mondott. De nem értem ha egy Audi cégnél dolgozik meg annyi akarná akkor miért nem veszi meg 250.000Ft-ért és amit kitud csikarni az tisztán az övé. Azon gondolkodtam lehet kamu cég az egész és akkor oly mindegy mi van nálla meg mit írunk. Ti mit tennétek a helyembe az tény hogy nehezen megy el mert 2.8 benzin??

2013. szept. 16. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha bukni akarsz, akkor hajrá! Miért kell bedőlni mindig a sok csalónak? Ha részletre tudja fizetni, akkor ott vannak a pénzintézetek! Nyugodt alvást kívánok neked! És mi van, ha nem fizet, belegondoltál, jó esetben lestrapálva visszaadja a roncsautót!
2013. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dörmögő ***** válasza:
Ahogy előttem is írták. Ha hitelre akar kocsit venni akkor keressen fel egy bankot. Ha 50 000-ével tudja törleszteni akkor pár hónap alatt kicsengeti, és még a kamat sem 100 000 forint rajta.
2013. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Persze, kölcsönadási szerződés...

Ne hagyd, hogy hülyének nézzen. Ha százezre van, akkor már csak 150-et kellene összeszednie, ennyit még a Provident is ad ahogy a reklámban is mondják "kezes és fedezet nélkül".

Ajánld neki ezt, a lényeg, hogy szurkolja a tenyeredbe a 250ezret, és már viheti is a kocsit.

2013. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2.8 benzint akar, de nincs 250e forintja kifizetni? Na ne...


Mutassa fel kp-ban a pénzt és viheti - ne hagyd magad átverni. És ha ebbe is belemegy, akkor nézd meg a pénzjegyeket egyesével, hátha hamisak, valamint miután megírtátok a rendes, 4 példányos adásvételit menj be a biztosítóhoz meg az okmányirodába lejelenteni a nevedről - az ilyenek szokták elfelejteni az átírást hónapokon keresztül.

2013. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sok banktól kimennek kölcsön szerződést kötni. Neked semmibe nem kerül. Beszéld le a fickóval. HA belemgy, megy a dolog, ha nem, akkor megúsztad
2013. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Napkiraly ***** válasza:
akinek nincs ennyi pénze, az ne vegyen autót. Átverés szagú. Ha jól sejtem a testvérének szólított.
2013. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából mondtam neki nem megyek bele aztán felhívott hogy gondoljam meg és kimondottan 2.8 benzin 100-as audi kell neki mert ő is pénzt csinál ebből és nema sa ját pénzéből fizeti ki hanem ezt is a fönöke finanzirozza aki állítolag fukar és elsőre csak 100.000 ad ki utánna olyasmit magyarázott hogy ő nézi át a kocsit és igazából azt hazudná a fönökének hogy ilyen alaktrész bajai vannak meg olyanok amit neki fizet ki a főnök hogy csinálja meg stb... ami neki is pénz de én erre ezt mondtam hogy egyszerübb lenne ha megvenné 250.000-ér és akkor azt csinál vele amit akar. Csak nem volt még dolgom ilyennel azért kérdeztem itt, mert egy-két ismerősöm csinált ilyet kölcsön adási szerződéssel pl. 2 hónapig fizeti akkor megint meghosszabítják a szerződést ha nem akkor automatikusan vissza vették a kocsit de persze ők ismerősnek adták nem egy ismeretlennek. Ha bedöltem volna már ott lenne a kocsi.
2013. szept. 17. 11:36
 8/12 anonim ***** válasza:
szóljon ha összejött a pénz.
2013. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Napkiraly ***** válasza:
mondom, akinek nincs szaros 250ezer ftja, az ne vegyen autót. Hitelezzen ő a főnökének, nem?
2013. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a vicc hogy már 3x hívott ebbe a hónapba hogy meg-e gondoltam magam nemtudom szerintem van más 2.8-as audi kocsi lehet őkse mentek bele
2013. szept. 18. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!