Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen nehéz lemondani az autó...

Ilyen nehéz lemondani az autó kényelméről?

Figyelt kérdés

A barátaim megcsinálták a jogsit. És a szüleiknek van több kocsijuk, és ugye használhatják a kocsit.

És hívtam őket el magamhoz, és régen jöttek, kicsit messzebb lakunk egymástól, de jöttek.

És most mióta kocsival járnak, már lusták lettek.

Áthívtam őket kicsit dumálni, szórakozni. És ő nekik csak akkor "jó buli a buli", ha ihatnak. Ha isznak, nem tudnak hazavezetni ugye.

És buszozni meg nem fognak, lusták.

Akkor mondtam nekik, hogy menjünk el valamerre a városba mászkálni, és majd ott kitaláljuk, de akkor meg "ja, ahol fizetős a parkolás, és fél óráig leeht keresni egy parkolóhelyet!"

Egyszerűen már nem szeretnek sehova menni, ahova nem lehet kocsival menni.

És fél év - 1 év alatt lettek ilyenek. Fél évig - 1 évig kocsikázhattak sok helyre, és már most nyavajognak, ha a szüleik nem adják oda a kocsit, mert nekik kell.

Ennyire nehéz lemondani a kocsi kényelméről?

Vagy csak ők ilyen puha p***ök?



2013. szept. 16. 13:52
 1/3 Grielean ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek, nem csak a te ismertésgi körödben. Ha hozzájutnak valamihez, ami a kényelmüket vagy a könnyebb életüket segíti elő, onnantól arról egyszerűen eszükbe se jut lemondani.

Nekem másfél éve van jogsim, ennek ellenére a múltkor egy kisebb bevásárlásért biciklivel ugrottam el, és konkrétan megszólt érte az egyik ismerősöm, hogy ha úgyis van jogsim meg kocsim, minek a bicikli erre a pár kilóméteres távra is?

Nem értem én az ilyen embereket...

2013. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a luxust nagyon könnyű megszokni, de leszokni róla nagyon nehéz.
2013. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kocsival járok még a WC-re is, kivéve ha zsúfolt belvárosba kell mennem, oda busz és egyéb BKV eszköz, mert nem akarom megszopatni magam a dugóval, és a fél órás parkoló keresgetéssel... Kényelmesebb az a fél óra BKV-zás, mint fél óra görcsölés, hogy találjak egy rohadt parkolót, ami mellesleg 2 km-re lesz attól ahova megyek, és többet gyalogolhatok, mint a megállóból kéne. :)
2013. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!