Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tuningolás szempontjából VW...

Tuningolás szempontjából VW Golf 4 1.9tdi sima/cabriot vegyem?

Figyelt kérdés

kinézetre melyikből lehet inkább jobban kihozni a "macsósabb,csajozósabb" kocsit?


Mind a kettő nagyon tetszik, de nem tudom eldönteni, melyik lenne az igazi nyerő.


2013. szept. 16. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, egy 4-es Golfot istenkáromlás tuningolni. Azok gyárian szépek, a motort, futóművet pedig akármelyikben meg tudod csinálni. Egyébként a cabrio nekem nagyon nem tetszik, míg a 3-5 ajtós változata a kedvenceim között csücsül.
2013. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Döntsd el:


[link]



[link]

2013. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva a Golf nem egy csajozós kocsi, nem arra van kitalálva.

Ha a figyelemfelkeltés a cél, mindenképpen a cabrio-t ajánlom. Azt legalább megnézik. De csodát ne várj tőle.

2013. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább legyen hármas vagy ötös golf, azok jobban sikerültek, de ha mindenképp négyes, akkor ne cabriót, az egy fogyi 3-as golf cabrió.


2-es voltam.

2013. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A kép alapján biztos, hogy a cabrio a nyerő.


Gondolkodtam a 3ason is, egyedül csak azért a 4es mert minimális a különbség a 3ashoz képest. Másrészt meg fiatalabb. De a ha találok egy jót akkor lehet, hogy 3as lesz.

2013. szept. 16. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!