Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olajcsere után hidrotőkés...

Olajcsere után hidrotőkés hangja van az autónak?

Figyelt kérdés
Fiat palio 1,6 Benzines.Azt mondja a szerelő hogy nem gáz,elmegyek még így vele egy darabig ne foglalkozzak vele.De olyan zavaró,mintha dízel autóban ülnék úgy csattog.Érdekes hogy csak azóta ilyen,mitől lehet?Túl sok az olaj?
2013. szept. 16. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Viszkozitása ugyanolyan az új olajé mint a régebbié?
2013. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyín viszkozitású olajat tettél bele mint előtte volt? Három lehetséges okból csattoghat, az egyik, hogy kopott, és a túl híg olaj nem támasztja be eléggé, a másik, hogy koszos, és a túl sűrű olaj nem jut bele, a harmadik, hogy maga a motor kopott már, a hígabb olaj miatt kisebb az olajnyomás, és ezért csattog.
2013. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy a régi olaj milyen viszkozitású volt,de most 10W40 Mobil 1 olaj van benne.
2013. szept. 16. 20:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg ha olajadalékot töltök bele az megoldás lehet?Nem akarok most sokat rákölteni...
2013. szept. 16. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tisztító adalékot töltesz bele, akkor a benne lévő olajat mindenképpen ki kell cserélni pár ezer km után, mert módosítja az olaj tulajdonságait, ezért szoktak ilyenkor gagyi olajat belerakni, mert úgysem marad sokáig benne, legfeljebb 1-2e km-ig, utána újra csere szűrővel együtt, de ekkor már jó olajat kapjon.
2013. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 eztsetudtad ***** válasza:
Ha autó vásárlás után jelentkeznek ezek a panaszok akkor az lehet a gond hogy tele volt adalékkal hogy eladáskor ne kopogjon a motor........én is jártam igy egy kis zetor olaj és már csend is van a motortérben..
2013. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!