Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Közúton intenzív vezetési...

Közúton intenzív vezetési élményed csak gyorshajtás útján lehet?

Figyelt kérdés
Szóval megette a fene az egészet?
2013. szept. 18. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Majd egyszer benő a fejed lágya, és akkor megérted, hogy az autó elsősorban közlekedési eszköz. Vagy nem nő be soha...
2013. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dörmögő ***** válasza:
90%
Nekem elég nagy élmény hogy nem ázok-fázok.
2013. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
A közutakon olyan a sebességszabályozás, hogy egy 0 kvalitású sofőr is úton maradjon, ebből kifolyólag ha élményt ( főleg intenzív ) élményt akarsz az már biztosan abszolút gyorshajtás kategória ( télen talán még elmegy relatív gyorshajtásnak ).
2013. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3: Sok helyen valóban ez a helyzet (ott szoktam nagy ívben tenni a sebességkorlátozásra... teljesen laza kanyarokra 40-es, 60-as táblákat tesznek ki ok nélkül, se bekötőút, se semmi, egy totál kezdő is elaludna a legális tempótól), de vannak szerpentinek, ahol a 90-es érvényes... Annyival nem mernék menni - ja igen, erősen emberfüggő ez, számít, mennyire kezdő/béna/gyáva az ember... S kinek mi az intenzív vezetési élmény :) Az én motorom eleve nem tud 130-nál gyorsabban menni, ami nem gond, azt szoktam mondani, hogy teljesen jó az ennél jóval kisebb sebesség is, csak elég éles legyen a kanyar ;)

Ha pedig egyenes az út, akkor hiába gyorshajtok, az akkor sem lesz izgalmas... Ezért kerülöm az autópályákat.

2013. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3:

Akármilyen jó sofőr is vagy, a fizika törvényeit nem tudod megváltoztatni egy fékezésnél, szóval nem véletlenül vannak a sebesség korlátozások.

2013. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
"intenzív vezetési élmény" és "közút" nem összeegyeztethető...
2013. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

Miért, szerinted egy 30-as csészealjjal ellátod kanyart legfeljebb 30-cal képes bevenni egy autó? Kicsit el vagy tévedve. :)

2013. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7:

Nyilván vannak indokolatlanul kitett vagy ottfelejtett sebességkorlátozó táblák is, olyan is akad, ahol a lakosság lobbizta ki, mert így a kamionok nem 80-al, hanem csak 60-al hajtanak végig a falun, és így nem remegnek bele annyira a házak.

2013. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 T5- ***** válasza:
Nem csak gyorshajtással....drifteléssel is próbálkozhatsz, az is legalább olyan intenzív élmény...
2013. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerezz egy relative gyenge diesel autot, talalj egy hulyet aki elozes kozben befekez mikozben mogotte vagy, a csodas hulye kap kb 1 km elonyt mert a tied csak 160-nal megy, de tudod hova megy, 1 km-es kanyargos bekoto ut dombnak le dombnak fel, es meg a falutabla elott megelozod dombnak le majd kb 10-re lelassitva az ut kozepen megszegyeniteni, aztan mivel agressziv allat elhajtani a foldesuton ugy hogy a portol a sajat orrat se lassa...na az volt eletem egyik legintenzivebb vezetesi elmenye es jo volt :)
2013. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!