Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi senda R Hogy gyorsitsam?

Derbi senda R Hogy gyorsitsam?

Figyelt kérdés
Most 70 a vége de elég nehezen tudom feltornázni. Hátszélbe kihozok belőle 80 at nagynehezen. Az lenne a kérdésem hogyan tudom még gyorsabbra csinálni de megmaradjon benne az erő. Az erőröl annyit hogy mentem egy sm el de az könnyedén ment 80 at (Henger fojtás kivolt szedve gyári kipufogo stb) enyémben benn van a fojtás de csak a hengerben. Attol félek ha ki reszelem ezt akkor szétpörgi magát. De ha nem pörgetném erősebb lenne? Igy nincs benn olyan erő mint az 50 es SM be. Azért gondolom ezt mert ugye nemtud kimenni olyan könnyen ami ki akar. Na a lényeg a lényeg ezzel növelhetném az erejét és a gyorsaságát? 14/53 as áttételem van.
2013. szept. 19. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
2t lényege hogy pörögjön
2013. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A karbi is sokat számít mert ha szebben precízebben porlasz akkor a fordulatszám is növekedhet. és nem csak az áttételekkel tudsz variálni hanem erőd is lesz hozzá.
2013. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!