Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani nagy és...

Tudnátok mondani nagy és karakteres autókat 1 millió alatt?

Figyelt kérdés

Az álomautóm a Ford Mustang GT de egyenlőre nem látok sok eséylt rá, úgyhogy valami ehhez hasonló nagy és karakteres autót tudnátok? az ár max 1 millió esetleg egy két százezres belefér de max annyi.

Esetleg olcsóbb szép megjelenésű viszonylag keveset zabáló sportcoupékat is fogadok.

Női kocsi lenne, de imádom a tuningot meg a versenyszerű sportautokat.



2013. szept. 20. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:

A nőknek való tuningkocsi...

[link]

2013. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó ízlésed van, bár nekem meg egy Corvette az álmom (és férfi vagyok).

Azzal is számolj, hogy valószínűleg rá kell költeni majd az autóra, ez fokozottan igaz a sportautókra! Szóval én max millióig néznék az a pár százezer kell majd másra.

Ízlés kérdése, de nekem a Honda Prelude (esetleg integra, de nem tudom ennyiért van-e) jutott eszembe a kérdésed kapcsán. A szép mondjuk viszonylagos, de ez egy különleges sportautó. Megnézheted a népítéleteket, elég jókat írnak róla:

[link]

de biztos van még sok alternatíva.

2013. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Mustang szerintem közel se nagy autó. Egyébként elég sok sportautó van. De nem lőtted be sem az igényeidet, sem a kedvelt márkádat (Fordon kívül), sem az évjáratot, sem az autó felépítését. Így aztán hiába!
2013. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2.

a Corvette is gyönyörű, azt is elfogadnám bár az sem olcsó autó :DD

3.

Azért nem lőttem be, mert mindenre nyitott vagyok ami sport/coupe

DE ha szeretnéd akkor lehetőleg 95 alá ne menjen márka bármi lehet.

2013. szept. 20. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:

A Mustang nem éppen nagy kocsi, mármint az amerikai piacon. Ott ez számít a kis sportos kocsinak. :)

Toyota MR2 vagy Celica jutott így hirtelen eszembe. Illetve a Honda CRX. Igaz, ezek nem olyan nagy kocsik, de sportosak.


Emellett, amit ajánlok, az egy Audi 80 vagy 100. Ezek már nagynak nevezhetőek, és 5-600 ezerért nagyon jó állapotúakat kapni, 95 környéki évjáratból.

A 80-asból ilyen is kihozható kis ráfordítással: [link]


A végére még ajánlok egy igazán sportos kocsit: Alfa Romeo 156. Bár sokan szidják, ha törődnek vele, a világból kivisz. És ez tényleg karakteres kocsi. [link]

2013. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd mit találtam:

[link]

Ezt szerintem még alkudható. Vagány autó...elvihetnél vele egy körre. ;)


2. voltam

2013. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Wáááóó

Aranyára van. Nem láttam még ilyen olcsón ezt a modellt

2013. szept. 20. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!